Тіні забутих предків

27 січня 2019, Нд. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15

Про подiю

Почнемо, вибачте, з другого народження. З виходу на кіноекрани прославленої картини «Тіні забутих предків». Цей фільм миттєво став на всіх континентах планети не просто подією в мистецтві, а справжнім відкриттям.

Відкриттям невідомого і загадкового, але такого захоплюючого і наповненого життям світу стародавніх українців. Тоді знамениту поетичну прозу, народжену насамперед душею і серцем Михайла Коцюбинського, донесли до сучасників Сергій Параджанов з фантастичною Ларисою Кадочниковою в головній ролі.

Йшли роки і десятиліття. Свої діти, а потім і внуки з'явилися у тих, чиї батьки дивилися той неперевершений фільм. І ось уже зі своїм поглядом на історію рідної країни, до свого розуміння і почуттям давніх подій дебютував на театрі режисер Іван Уривський. І вибухнула оваціями глядацька аудиторія Києва і Одеси, якої насправді пощастило стати свідками третього народження національної класики від Коцюбинського.

І ще роки пройшли. Але не проходить захопленість глядачів авангардним і одночасно цілком виправданим пластично-музичним дійством, створеним Уривський на класичному основі, з дивно несподіваними і вражаючими сценічними ефектами XXI століття. Саме тут в третій раз відроджується неповторна картина, настояна на корені нашої з вами історії.

До речі, глядачі цієї вистави займуть місця не в залі, а безпосередньо на сцені, де, власне, і розгортаються події, тому місць в продажу - вкрай мало.

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Імпровізація Воробушка 17 травня 19:00, Пт Імпровізація Воробушка Київ, Ліра від 200 грн. Імпровізація Воробушка Вже не хочу 17 травня Імпровізація Воробушка Ліра Придбати