Тітка Чарлі

14 травня 2019, Вт. 19:00
від 220 грн.
від 220 грн.

Про подiю

Усі ми пам’ятаємо чудовий однойменний фільм за участі Олександра Калягіна, Михайла Козакова, Армена Джигарханяна та Валентина Гафта.

У ролях – зірки театру, кіно та телебачення: Олексій Вертинський, Анатолій Гнатюк, Олександр Папуша, Олена Олейнікова, Олександр Жила, Наталія Нешва, Ігор Канчур, Вікторія Муштей, Петро Русанєнко, Людмила Ардельян.

За сюжетом вистави, Джек і Чарлі, студенти Оксфорда, збираються зробити пропозицію руки і серця своїм коханим. Кітті й Енні наступного дня мають відлітати на все літо до Шотландії в супроводі нестерпного дядечка Спетлайга, тож часу залишилося обмаль.Спочатку все складається якнайкраще: до хлопців з Бразилії має приїхати їх багатюща тітонька-мільйонерка донна Люція. Вона розтопить крижане серце дядька коханих, і він дасть згоду на шлюб. Та в останній момент Чарлі отримує телеграму: приїзд тітоньки відкладається на невизначений термін, а отже, освідчення опиняється під загрозою.На порятунок ситуації приходить друг Джека та Чарлі Бабс, який, переодягнувшись у жіночу сукню, представляється дядечку Спетлайгу донною Люцією. І все могло б бути добре, якби не раптовий приїзд справжньої тітоньки…

«Вибухова суміш тонкого англійського гумору і відмінна гра акторів не залишать байдужими і найсерйознішого глядача. Це вибухова комедія, яка змусить реготати і зануду!»

Схожі події

Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Ліки від депресії 20 липня 19:00, Сб Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 20 липня Ліки від депресії Російський театр Придбати Вій 21 липня 19:00, Нд Вій Одеса, Російський театр від 60 грн. Вій Вже не хочу 21 липня Вій Російський театр Придбати