ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп

6 грудня 2019, Пт. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

21 рік альбому «Зроби мені хіп-хоп» - Фагот, Фоззі і Діля святкують

Вперше за 15 років вони повноцінно разом на сцені – Фагот, Фоззі та Діля зіграють концерт до дня народження дебютного альбому ТНМК і зроблять нам справжній український хіп-хоп! Цього чекали всі вірні прихильники гурту, і нарешті їх мрія здійсниться.

Дата і місце: 6 грудня, клуб Bel' Etage.

Танок На Майдані Конго від найпершого дня були завзятими експериментаторами. На початку своєї кар'єри вони брали участь у фестивалі «Червона Рута». Щоб виконати вимогу фестивалю (3 пісні українською мовою), їм довелося за дві-три години написати пісню «Зроби мені хіп-хоп». Потім ця пісня стала найкращим шлягером «Червоної Рути» та отримала головний приз. Згодом композиція дала назву дебютній платівці гурту, який став флагманом українського хіп-хопу. У грудні 2019 року ТНМК святкують повноліття свого першого альбому «Зроби мені хіп-хоп».

За роки кар'єри вони міксували хіп-хоп з роком, джазом, фанком, оркестром, змінювали музикантів і стилі. На цьому особливому концерті Діля вперше за довгий час вийде на сцену з колишніми колегами по гурту не просто, щоб виконати спільно один трек, а щоб зіграти повноцінну програму. Гурт зіграє альбом повністю, а між треками лунатимуть старі улюблені скіти-інтермедії за участі Ігоря Пелиха, Віталія Кличка та талісмана гурту Ігоря Арнаутова.