ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп

6 грудня 2019, Пт. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві - фото №1 ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві
ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві - фото №2 ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві афіша
ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві - фото №3 ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві квитки
ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві - фото №4 ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві на concert.ua

Про подiю

ТНМК святкують 21 рік альбому «Зроби мені хіп-хоп»! 6 грудня Фагот, Фоззі та Діля на сцені Bel etage зроблять справжній український хіп-хоп.

Чому варто піти на ювілейний концерт гурту ТНМК?

1. Вперше за 15 років Фоззі, Діля та Фагот повноцінно разом на сцені.
2. Дебютному альбому 21 рік – приходь привітати творців українського хіп-хопу.
3. Ото таке відбувається, що не можна пропустити!

Зробимо хіп-хоп разом 6 грудня в клубі Bel Etage

Танок на майдані Конґо від найпершого дня були завзятими експериментаторами. На початку кар'єри брали участь у фестивалі «Червона Рута». За вимогами фестивалю, гурт мав заспівати 3 пісні українською мовою. Саме так за дві-три години народилися пісні «Зроби мені хіп-хоп» та «Ото таке». Тоді ТНМК здобули перемогу, а дебютний альбом «Зроби мені хіп-хоп» став флагманом українського хіп-хопу. А тепер музиканти святкують його повноліття.

За роки кар'єри вони міксували хіп-хоп з роком, джазом, фанком, грали з симфонічним оркестром. А на цьому особливому концерті Діля вперше за довгий час вийде на сцену з колишніми колегами не просто, щоб виконати спільно один трек, а щоб зіграти повноцінний сет-ліст. Гурт зіграє альбом повністю, а між треками звучатимуть старі улюблені скіти-інтермедії, записані за участі Ігоря Пелиха, Віталія Кличка та талісмана гурту – Ігоря Арнаутова.

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати