24-pay-mark Created with Sketch.

ТНМК

11 травня 2024, сб. 19:00-21:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 700 ₴
від 700 ₴

Про подiю

Концерт ТНМК у Києві відбудеться 11 травня 2024 року о 19:00 в ATLAS.

Чому варто піти на концерт ТНМК у Києві?

  1. Визнані основоположники українського хіп-хопу.
  2. Особлива програма з головних хітів та нових робіт.
  3. Подія, що об’єднає споріднені душі та серця.

ТНМК з великим концертом у Києві

За понад 30 років на українській сцені гурт ТНМК став справжнім творчим локомотивом вітчизняного хіп-хопу. Треки харківської команди заходять слухачам завдяки щирим та зрозумілим текстам, а також фірмовому поєднанню фанку, хіп-хопу, фолку і року. В історії ТНМК – яскраві й успішні експерименти, серед яких – виступи у супроводі симфонічного оркестру. Сьогодні деякі з учасників колективу, як і багато українців, стоять на захисті нашої державності. Лідер гурту Фагот служить у добробаті «Реванш», бас-гітарист Костянтин Котя Жуйков – в Національній Гвардії України, гітарист Ярослав Верьовкін є морським піхотинцем. Інші музиканти активно задіяні у волонтерській діяльності. Крайній благодійний тур ТНМК країнами ЄС охопив 38 міст. В ньому музиканти зібрали кошти на евакуаційні катери для ГУР МО України та засоби тактичної медицини.

Зустріч з кумирами, що сповнить неймовірних емоцій

11 травня в ATLAS звучатимуть усі знакові хіти ТНМК та нові роботи, що вже очолили ваші плей-листи. «Восени», «Гранули», «Зроби мені хіп-хоп», «Знайди мене», «Легенди» та інші треки, що співають не лише в Україні, а й за кордоном, у виконанні улюблених артистів пролунають потужно і драйвово – як ви і чекаєте. Тож – неодмінно варто бути! В рамках концерту буде проведений благодійний аукціон та збір донатів на потреби українців. До зустрічі!

Де купити квитки на концерт ТНМК у Києві?

Ваші квитки – вже доступні до замовлення на Concert.ua!

Артисти

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 1000 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати