24-pay-mark Created with Sketch.

ТНМК. Теплий Акустичний Різдвяний Вертеп

7 січня 2023, сб. 18:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 590 грн.
від 590 грн.

Про подiю

ТНМК. Теплий Акустичний Різдвяний Вертеп у Києві відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2023-01-07 в 18:00 на локації CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете придбати квитки на ТНМК. Теплий Акустичний Різдвяний Вертеп на Concert.ua онлайн.“Новий Рікпопса, Різдворок-н-рол!”(с)

7 січня вже традиційно – святкуємо Різдво з ТНМК в Caribbean Club!

Артисти зіграють ексклюзивну програму «Теплий Акустичний Різдвяний Вертеп». Це не просто концерт – це театралізоване шоу, яке ґрунтується на традиціях, святкових байках та авторських фантазіях!

Олег «Фагот» Михайлюта (автор ідеї, який відразу забронював за собою роль Чорта): «В нас є кілька різдвяних пісень, є акустична програма, яку ми зазвичай граємо в театрах. Цього разу ми вирішили все це поєднати, додати, перемішати і показати щось таке, чого раніше не робили».

Олександр «Фоззі» Сидоренко (автор лібрето): «Я написав кожному актору вірші, намагаючись перенести класичні вертепні ролі на нас і зберегти відчуття свята, трохи додавши свіжого перцю: мій персонаж (Сіоніст), наприклад, у своїй промові наголошує на необхідності введення в Україні ринку землі. Всі мають свої ролі і навіть наш технічний директор (Смерть) врешті решт має слово».

Персонажі вертепу ТНМК:

DJ Tonique – Ірод

Віктор Корженко (барабани) – Цар

Євген Гусак (технічний директор) – Смерть

Костянтин Жуйков (бас) – Цар

Олександр Шиманський (фортепіано, труба) – Янгол

Фагот – Чорт

Фоззі – Сіоніст

Ярослав Верьовкін (гітара) – Цар

Гуляємо, танцюємо, смакуємо пишну кутю від шеф-кухаря та насолоджуємось світлим Різдвом!