Точка G. Комедийное імпровізаційне шоу

від 70 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«Точка G. Generation of improv!» - це нове покоління імпровізації! Його головна відмінність від інших шоу - відсутність сценарію.

У США жанр комедійної імпровізації є найпопулярнішим театральним форматом останні 30 років. Нарешті і український глядач розкуштував імпровізацію - кожне шоу «Точка G» супроводжує солдаут.

І це не дивно: глядачів захоплює максимальний ступінь залученості в процес створення шоу. Ми звикли, що в усіх комедійних форматах є режисер, авторська група, актори, всі номери і жарти заздалегідь прописують і репетирують. А в «Точці G» актори не мають ні найменшого поняття, що і як їм доведеться грати. Весь гумор, що відбувається на сцені, вони генерують разом з глядачами в режимі реального часу.

Творець і ведучий шоу - Юрій Кляцкін. Протягом 15 років він був актором, режисером і педагогом театру-студії імпровізації «Чорний Квадрат». Створене ним перше в Україні імпровізаційне шоу «Сексуальне Чтиво» всі 4 роки існування, з 2014-го по 2018-й, збирало аншлаги. У 2018-му він створив першу в Україні «Школу Імпровізації». А тепер весь цей досвід втілився в новому шоу - «Точка G».

У «Точці G» він поєднав все найкраще: десятиліттями відточують традиції американських імпров-шоу, 4-річний досвід адаптації цього жанру в Україні і свіжу кров - нові молодіжні формати імпровізації.

Якщо в театрі ти звик просто байдуже споглядати, то тут ти відчуєш себе режисером!