Точка G. Комедийное імпровізаційне шоу

від 70 грн.

Про подiю

«Точка G. Generation of improv!» - це нове покоління імпровізації! Його головна відмінність від інших шоу - відсутність сценарію.

У США жанр комедійної імпровізації є найпопулярнішим театральним форматом останні 30 років. Нарешті і український глядач розкуштував імпровізацію - кожне шоу «Точка G» супроводжує солдаут.

І це не дивно: глядачів захоплює максимальний ступінь залученості в процес створення шоу. Ми звикли, що в усіх комедійних форматах є режисер, авторська група, актори, всі номери і жарти заздалегідь прописують і репетирують. А в «Точці G» актори не мають ні найменшого поняття, що і як їм доведеться грати. Весь гумор, що відбувається на сцені, вони генерують разом з глядачами в режимі реального часу.

Творець і ведучий шоу - Юрій Кляцкін. Протягом 15 років він був актором, режисером і педагогом театру-студії імпровізації «Чорний Квадрат». Створене ним перше в Україні імпровізаційне шоу «Сексуальне Чтиво» всі 4 роки існування, з 2014-го по 2018-й, збирало аншлаги. У 2018-му він створив першу в Україні «Школу Імпровізації». А тепер весь цей досвід втілився в новому шоу - «Точка G».

У «Точці G» він поєднав все найкраще: десятиліттями відточують традиції американських імпров-шоу, 4-річний досвід адаптації цього жанру в Україні і свіжу кров - нові молодіжні формати імпровізації.

Якщо в театрі ти звик просто байдуже споглядати, то тут ти відчуєш себе режисером!

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару 3 Події Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару 5.12 - 12.01.2020