Тільки любов, нічого особистого

17 жовтня 2018, Ср. 19:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Тільки любов, нічого особистого"?

1. Від режисера театрального бестселера "Як витратити мільйон, якого немає".
2. Легка французька комедія.
3. Молода, красива і енергійна акторська команда.

До уваги публіки прем'єра найлегшої французької комедії «Тільки любов, нічого особистого» від режисера одного з найпопулярніших вистав столиці «Як витратити мільйон, якого немає».

На початку сезону 2018-19 Тихон Тихомиров представляє свій новий спектакль. Це комедійне шоу створене в фірмовому стилі режисера.

«Тільки любов ...» - французька комедія з додаванням яскравих фарб, властивих часу і місцю дії. Париж - місто Любові, а Париж 70-их не тільки велелюбний, але й феєричний і наповнений шаленими пристрастями. Кльош, баки, міні-спідниці, товстелезні кабли і буря емоцій змітають на своєму шляху практично все! .. І це тільки початок списку.

Художник Ян і його сусід Борис живуть через стінку. Ян закоханий і, набравшись сміливості, запрошує свою кохану до себе. Пікантність ситуації в тому, що кохана заміжня...

Борис же ревнує свою дружину - красуню Єву до всіх підряд. І все б нічого, якби двері квартир Яна і Бориса не почали, із завидною регулярністю, закриватися від протягів. Тепер практично оголена Єва шукає притулку в квартирі Яна, який саме в цей момент готується зустріти свою обраницю Флоранс...

На глядачів чекає нестримно-енергійна, гіпер-емоційна і зворушлива гра від блискучого акторського складу.

У ролях: В'ячеслав Дудко, Тетяна Борисова, Борислав Борисенко, Олеся Романова, Роман Куліш, Анастасія Лютова, Володимир Гладкий, Олександр Щукін.

Живий звук.

Вокал - Тетяна Борисова
музиканти:
Олексій Береговий - контрабас
Артур Куліш - гітара

Декорації - Марія Денисенко
Художник по костюмах - Вікторія Філіппова
Продюсер і режисер - Тихон Тихомиров