Томас Андерс

15 липня 2018, Нд. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 290 грн.
від 290 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Томаса Андерса?

1. Презентація нових пісень від поп-кумира та звичайно кращі хіти минулого століття
2. Це ж легендарний засновник та соліст Modern Talking
3. 40 років світової популярності. Тепер ти побачиш його вживу і зможеш заспівати з ним You're My Heart, You're My Soul...

Ви навіть не очікували такого сюрпризу! Фанати легендарних Modern Talking просто в екстазі - 15 липня в Одесі виступить їх улблений голос - неповторний Томас Андерс!

Хоча розпад Modern Talking став великим ударом для музичного світу, на щастя, Томас продовжує дарувати шанувальникам своє оновлене бачення музики. Чого тільки вартий його останній «Der Beste Tag Meines Lebens», що вийшов 12 квітня 2017, який зайняв 14 місце в музичних чартах Німеччини. Безсумнівно, неперевершений Томас Андерс уже 40 років залишається на піку популярності, про що свідчить велика географія його виступів.

І всюди, де звучить його голос, звичайно ж, яблуку ніде впасти! Тільки один день українські слухачі зможуть насолодитися глибоким голосом одного з найпопулярніших в цілому світі поп-королів 80 і 90-их. Вас чекає живе виконання кращих хітів минулого століття, за якими ви всі так сумували! До того ж концерт буде супроводжувати масштабне світлове шоу і - відкриваємо вам секрет - презентація нових пісень від поп-кумира!

Томас особисто стверджує, що такого шоу він ще не робив. Чи так це? Переконайтеся самі!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 650 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати