27 лютого 2020, Чт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Галерея

Tommy Cash у Києві - фото №1 Tommy Cash у Києві
Tommy Cash у Києві - фото №2 Tommy Cash у Києві афіша
Tommy Cash у Києві - фото №3 Tommy Cash у Києві квитки
Tommy Cash у Києві - фото №4 Tommy Cash у Києві на concert.ua

Про подiю

Tommy Cash у Києва! Чекаємо на вас 27 лютого о 19:00 у клубі ATLAS.

Ви можете купити квитки на Tommy Cash на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Tommy Cash повертається до Києва!

Його дуже люблять в нашій країні. Йому завжди мало нас, а нам - його. Найпопулярніший репер країн Балтії, який змушує ціпеніти слухача від своїх пісень. Незворушний і ексцентричний. "Темний лорд власних постмодерністських міфів" за версією британського журналу Q Magazine.

Цей рік визначено вдало складається для Tommy Cash. Спочатку два надуспішні сингли - Pussy Money Weed і Little Molly, які на двох на YouTube зібрали більше 10 мільйонів переглядів. Потім дружба з британською зіркою Charlie XCX, яка віддала йому гостьовий куплет на одному з треків нового альбому Pop2. Французький журнал про моду Antidote помістив репера на обкладинку нового випуску. Авторитетний журнал Dazed вніс Tommy на 8 місце списку 100 найголовніших артистів 2018 року.

Сash використовує свою творчість в правильному руслі. Позбавляє людей дурних упереджень. Показує, наскільки важливо людству бути сексуально вільними та любити себе. – Пише Dazed.

YES підводить підсумки року для артиста і є своєрідною вишенькою на торті Tommy. До речі, новий реліз також можна представити у вигляді торта - багатошаровий, з впливом культури рейву і транс-музики, а також з купою запрошених гостей. Cash більше не стьобний хлопчик, який знімає кліпи заради втіхи. Це серйозний артист, який робить актуальний для індустрії продукт, але з власним баченням - дивним, шокуючим, але яке викликає непідробний інтерес. Все як годиться в сучасному мистецтві.