22 серпня 2018, Ср. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 650 грн.
від 650 грн.

Галерея

Too Many Zooz у Києві - фото №1 picture
Too Many Zooz у Києві - фото №2 picture
Too Many Zooz у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Too Many Zooz?

1. Вперше в Україні тріо з Нью-Йорка.
2. Творці унікального стилю brasshouse.
3. Віртуозне і драйвове живе виконання танцювальної музики.

Вперше в Україні "Саксофоніст Рівень - Бог", музичний феномен з нью-йоркської підземки, засновники стилю "brasshouse" - гарячі Too Many Zooz. 22 серпня, Київ, Зелений Театр.

Неповторний стиль групи примудрився об'єднати джаз, афро-кубинські ритми з фанком і електронною музикою, а ролики виступів тріо в нью-йоркській Union Station стали вірусними і досягли мільйонів переглядів.

Хіт Warriors впевнене атакує ефіри, чого варта реклама Google Pixel 2 або Фінал Ліги чемпіонів УЄФА 2018.

У номінованому на Греммі альбомі Beyonce Lemonade, тріо акомпанує в пісні Daddy Lessons, з якої і порвали зал на церемонії CMA Awards в 2016 році.

22 серпня, Київ, Зелений театр. Leo P, Matt Doe і David "King of Sludge" Parks покажуть, як завести публіку трьома інструментами: баритон-саксофон, трубою і перкусією.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати