TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

11 березня 2020, Ср. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 240 грн.
від 240 грн.
Обрати квиток

Галерея

TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! у Києві - фото №1 TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! у Києві
TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! у Києві - фото №2 TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! у Києві афіша
TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! у Києві - фото №3 TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! у Києві квитки
TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! у Києві - фото №4 TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! у Києві на concert.ua

Про подiю

TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! в Києві! Чекаємо на вас 11 березня о 19:00 У CARIBBEAN club.

Ви можете придбати квитки на TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Від творців бестселерів «Чорного Квадрата» – «А-ля кобеля...» і «Роздягайся – будемо... говорити!» – легка, гостро-еротична і сексуально-відверта комедія.

Троє старовинних друзів вирішують зустріти Новий Рік на босу ногу, і напередодні свята компактним «косяком» перелітають в теплі краї, щоб... зробити спринтерський забіг! Адже за сім днів потрібно встигнути... познайомитися, пофліртувати, спокусити, посваритися, помиритися і знову... спокусити. І так – по кілька разів!

Три пари, три історії – і в кожному випадку невідомо, хто переможе в цьому протистоянні сили та ніжності. А точніше – чи буде кому святкувати цю саму перемогу?!

Що поробиш: любов – часто грає з нами злі жарти. Любов – сама несерйозна з серйозних речей у цьому світі.

Дотепна, але глибока вистава. Про секс, але без перебору. З витончено оголеними жінками і з елегантно одягненими чоловіками. Ті, хто не може прямо зараз взяти та поїхати на відпочинок – не сумуйте: ми привезли відпочинок до Вас!