TOPLESS. Все включено!

24 серпня 2019, Сб. 19:00
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Найжаркіша прем'єра сезону. Легка, гостро-еротична і сексуально-відверта комедія від творців бестселерів «Чорного Квадрата» - «А-ля кобеля ...» і «Роздягайся - будемо ... говорити!».

Троє старовинних друзів вирішують зустріти Новий Рік на курорті, щоб ... зробити спринтерський забіг! Адже за сім днів потрібно встигнути ... познайомитися, пофліртувати, спокусити, посваритися, помиритися і знову ... спокусити. І так - по кілька разів!

Що може остудити перспективи цієї палаючої путівки? Жінки! Вступивши в гостру хімічну реакцію з чоловічою статтю, вони видають суцільні чудеса логіки, бенефіси істерик, і парубочий моментально закінчується.

Три пари, три історії - і в кожному випадку невідомо, хто переможе в цьому протистоянні сили і ніжності. А точніше - чи буде кому святкувати цю саму перемогу ?!

Дотепний, але глибокий. Про секс, але без перебору. З витончено оголеними жінками і з елегантно неодягненими чоловіками. Ті, хто не може прямо зараз взяти і поїхати на відпочинок - не сумуйте: ми привезли відпочинок до вас!