29 листопада 2019, Пт. 19:00
від 650 грн.
від 650 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто відвідати концерт Toto Cutugno?

1. Вас чекає музика цілої епохи, спогади кількох поколінь і пісні, живі і неповторні в наші дні, у виконанні неймовірного метра.
2. Готуйтеся вибухнути оплесками, співати хіти всіх часів і народів на концерті одного з найулюбленіших і великих італійських виконавців - співака і композитора Тото Кутуньо.
3. Глядачі отримають море позитиву від живого спілкування з легендарним артистом.

29 листопада 2019 року в Одеському театрі опери та балету італійський співак і композитор Тото Кутуньо виконає свої хіти, улюблені кількома поколіннями!

Концерт пройде в атмосфері тепла, взаємної любові і радості від невимушеного спілкування Тото з глядачами. Всіма улюблені композиції: "L'italiano", "Solo Noi", "Serenata", "Per Noi", "Io Vorrei" і ін., В поєднанні з мужнім, привабливим, знаменитим тембром голосу і живою музикою, подарують небувале задоволення.

Свою музичну кар'єру Тото Кутуньо починав як композитор. І він досяг в цьому божевільних висот. Три пісні Кутуньо довгий час займали верхні рядки у французьких хіт-парадах: «L ete indien» у виконанні Джо Дассена, «Ciao, bambino, sorry» Мірей Матьє, «En chantant» Мішеля Сарду. Загальноєвропейську популярність завоювала пісня «Soli» у виконанні Адріано Челентано. Шістнадцять пісень Кутуньо, написаних спеціально для Джо Дассена, стали кращими в репертуарі знаменитого французького шансоньє.

Тото Кутуньо записав 18 альбомів, його пісні стали безсмертними, гастрольні тури змінювали один одного безперервно, а квитки на концерти розліталися миттєво. І на сьогоднішній день артист перебуває у чудовій спортивно-музичній формі, і про його творчість не можна говорити в минулому часі. Він активно гастролює по всьому світу і продовжує дарувати незабутні хвилини радості своєю творчістю.