Tranzyt

26 травня 2019, Нд. 19:00
Центр Сучасного Мистецтва "ДАХ" Київ, вул. Велика Васильківська, 136
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Tranzyt у Києві - фото №1 Tranzyt у Києві
Tranzyt у Києві - фото №2 Tranzyt у Києві афіша
Tranzyt у Києві - фото №3 Tranzyt у Києві квитки

Про подiю

Україна, Німеччина, Великобританія.

Режисери Катріна Шенк (Німеччина, 1986) і Пітер Кант (Великобританія, 1986) зустрілися під час резиденції European Theatre Convention в 2016 році на ГОГОЛЬFEST в Києві. На фестивалі вони вперше створили спільний продукт "The World Does Not End" з молодими українськими акторами.

Наступного року вони запросили акторів на літню резиденцію в замку Schloss Freudenberg (Вісбаден, Німеччина), створивши з ними постановку "If You Can not Find a Partner Use a Wooden Chair", прем'єрний показ якої відбувся під час 10-го ГОГОЛЬFEST. Після успіху своїх шоу в Києві, Шенк і Кант на запрошення ETC і Deutsches Theater (Берлін) випускають в грудні 2017 року виставу "I Tell You We Must Die", представлену як тривалий проект. Далі дует створює в Deutsches Theater оригінальну роботу спільно Junges DT's Frühlingscamp, основою якої стає сценічне читання книги "Здорова і смачна їжа" Павла Арві.

Для Катаріни і Пітера кожна робота починається з простору, в якому народжується дія, персонаж, рух, текст і музика. Незважаючи на те, що фізичний простір залишається незмінним, а актори працюють тільки з найпростішими реквізитами, учасники з аудиторії живуть у своєрідній "архітектурі снів", будучи співавторами дії через свою увагу до образу, звуку і простору.

На початку третього року співпраці, Катаріна, Пітер і актори (які за цей час стали частиною нового покоління дахівців), об'єднуються і починають роботу над осінньою резиденцією. Протягом місяця команда живе в Schloss Freudenberg і досліджує поняття подорожей, будинки і транзиту. Завершенням роботи стає новий інтимна вистава "TRANZYT", прем'єра якої відбулася в Вісбадені в жовтні 2018-го.

У межах дослідницької частини команда зробила Schloss Freudenberg своїм тимчасовим будинком, щоб розширити свій міжкультурний діалог і включити відвідувачів і персонал замку, запропонувавши побутову модель сімейного життя як утопічну концепцію, виявлену в акті бути разом. Іншими словами, інтерпретувати будинок не як місце, а як сенс, безумовно не межами, а цінностями самовираження і обміну.

TRANZYT - це місце, де можна перетнути річку. Це слово в стані змін, коливання назад і вперед між його українським, англійським та німецьким еквівалентами. Незалежно від того, визнаємо ми це чи ні - ми всі назавжди в цьому стані. Коли ми проходимо через дверний проріз. Коли ми входимо в несподівану кімнату. Або коли крихітна планета проходить останній оберт навколо Сонця.

Режисери - Катаріна Шенк, Пітер Кант.
Актори - Соня Баскакова, Ігор Димов, Олександра Індик, Семен Кислий, Володимир Руденко, Данило Шраменко.

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Хор ім. Г. Верьовки 31 липня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 31 липня Хор ім. Г. Верьовки Одеський театр Опери та Балету Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати