Tranzyt

18 квітня 2019, Чт. 20:00
Центр Сучасного Мистецтва "ДАХ" Київ, вул. Велика Васильківська, 136
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Tranzyt у Києві - фото №1 Tranzyt у Києві
Tranzyt у Києві - фото №2 Tranzyt у Києві афіша
Tranzyt у Києві - фото №3 Tranzyt у Києві квитки

Про подiю

Україна, Німеччина, Великобританія.

Режисери Катріна Шенк (Німеччина, 1986) і Пітер Кант (Великобританія, 1986) зустрілися під час резиденції European Theatre Convention в 2016 році на ГОГОЛЬFEST в Києві. На фестивалі вони вперше створили спільний продукт "The World Does Not End" з молодими українськими акторами.

Наступного року вони запросили акторів на літню резиденцію в замку Schloss Freudenberg (Вісбаден, Німеччина), створивши з ними постановку "If You Can not Find a Partner Use a Wooden Chair", прем'єрний показ якої відбувся під час 10-го ГОГОЛЬFEST. Після успіху своїх шоу в Києві, Шенк і Кант на запрошення ETC і Deutsches Theater (Берлін) випускають в грудні 2017 року виставу "I Tell You We Must Die", представлену як тривалий проект. Далі дует створює в Deutsches Theater оригінальну роботу спільно Junges DT's Frühlingscamp, основою якої стає сценічне читання книги "Здорова і смачна їжа" Павла Арві.

Для Катаріни і Пітера кожна робота починається з простору, в якому народжується дія, персонаж, рух, текст і музика. Незважаючи на те, що фізичний простір залишається незмінним, а актори працюють тільки з найпростішими реквізитами, учасники з аудиторії живуть у своєрідній "архітектурі снів", будучи співавторами дії через свою увагу до образу, звуку і простору.

На початку третього року співпраці, Катаріна, Пітер і актори (які за цей час стали частиною нового покоління дахівців), об'єднуються і починають роботу над осінньою резиденцією. Протягом місяця команда живе в Schloss Freudenberg і досліджує поняття подорожей, будинки і транзиту. Завершенням роботи стає новий інтимна вистава "TRANZYT", прем'єра якої відбулася в Вісбадені в жовтні 2018-го.

У межах дослідницької частини команда зробила Schloss Freudenberg своїм тимчасовим будинком, щоб розширити свій міжкультурний діалог і включити відвідувачів і персонал замку, запропонувавши побутову модель сімейного життя як утопічну концепцію, виявлену в акті бути разом. Іншими словами, інтерпретувати будинок не як місце, а як сенс, безумовно не межами, а цінностями самовираження і обміну.

TRANZYT - це місце, де можна перетнути річку. Це слово в стані змін, коливання назад і вперед між його українським, англійським та німецьким еквівалентами. Незалежно від того, визнаємо ми це чи ні - ми всі назавжди в цьому стані. Коли ми проходимо через дверний проріз. Коли ми входимо в несподівану кімнату. Або коли крихітна планета проходить останній оберт навколо Сонця.

Режисери - Катаріна Шенк, Пітер Кант.
Актори - Соня Баскакова, Ігор Димов, Олександра Індик, Семен Кислий, Володимир Руденко, Данило Шраменко.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 2 Події Німецький цирк Black and White 21.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019