Три анекдоти на одну тему

8 лютого 2019, Пт. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Комедія-детектив про подружню зраду

Вистава йде українською мовою

Як «анекдотів» про подружню зраду театр вибрав три розповіді трьох відомих письменників - українського - Панаса Мирного, російського - Антона Чехова, і європейського - Стефана Цвейга. Це «Лови», «Хористка» і «Страх». Всі ці розповіді в тій чи іншій мірі оповідають про вічну тему людського житія - подружньої невірності.

Сюжети в них різні, але крім теми, об'єднані вони і загальними персонажами - двома кумедними «штиками-детективами», які і стежать за недбайливими подружжям.

У виставі на настільки делікатну тему актори «Нового українського театру», влізаючи в шкуру своїх героїв, в їх життя, все ж залишають за собою право іронічно, з великою часткою гумору, поглянути на проблеми, якими переймаються персонажі «Трьох анекдотів».

У виставі багато пластичних, танцювальних номерів. Артисти то кидаються в циганський танок, то починають жити і рухатися в ритмі пристрасного танго.

Вистава буде цікавий як молодим закоханим, так і парам зі «стажем». Велика ймовірність того, що вони дізнаються в героях «Анекдотів» кого-небудь зі своїх знайомих, а то дивись, і самих себе ... Бо хто без гріха! ..