Три плюс кіт

12 липня 2020, Нд. 20:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Три плюс кіт в Одесі! Чекаємо вас 2020-07-12 о 20:00 на майданчику Літній театр, Одеса.

В Одесі відбулася прем'єра нового комедійного спектаклю, за п'єсою відомого письменника-гумориста, поета і драматурга Євгена Шестакова «Три плюс кіт».

Незважаючи на те, що «Три плюс кіт» - це перша театральна п'єса в авторському портфелі Євгена Шестакова, вона вже встигла викликати величезний резонанс - з моменту публікації сценарію, бажання поставити цю виставу виявили десятки театрів, але першими її побачать глядачі «Театру на Ніжинській ».

Легка і разом з тим життєва історія, такий собі нерівнобедренний любовний трикутник, в центрі якого знаходиться кіт.

Чи є життя після розлучення? Чи можна викреслити з пам'яті улюблену в минулому людину?

Навіщо ми, люди самі створюємо собі труднощі? А може викинути всі ці умовності і жити простіше, природніше? Відповіді на ці складні питання, які задають собі люди, лежать на поверхні. Всього-то й потрібно, що поглянути на світ очима кота. А якщо кіт ще і говорить, можна почути багато цікавого.

В ролях: Олег Фендюр - КІТ.
Юлія Амелькина - Юля.
Надія Сальникова - Надя.
Сергій Попов - Сергій.

Режисер-постановник: Олег Фендюр.

Тривалість вистави 1,5 години без антракту.

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 1 Подія Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 17.07 - 17.07.2020 Старці 18 липня 19:00, Сб Старці Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Старці Вже не хочу 18 липня Старці Театр на Чайній Придбати