Три плюс Кіт

7 березня 2020, Сб. 19:00
Beit Grand Одеса, вул. Ніжинська 77/79
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Три плюс Кіт в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-07 о 19:00 на майданчику Beit Grand, Одеса.
Ви можете купити квитки на Три плюс Кіт на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Напередодні головного свята весни - 8 березня, в Одесі відбудеться прем'єра нового комедійного спектаклю, за п'єсою відомого письменника-гумориста, поета і драматурга Євгена Шестакова «Три плюс кіт».

Незважаючи на те, що «Три плюс кіт» - це перша театральна п'єса в авторському портфелі Євгена Шестакова, вона вже встигла викликати величезний резонанс - з моменту публікації сценарію, бажання поставити цю виставу виявили десятки театрів, але першими її побачать глядачі «Театру на Ніжинській ». 7 березня о 19:00 в ЕКЦ «Beit Grand" відбудеться прем'єра незвичайної комедії в, здавалося б, звичайних обставинах «Три плюс кіт».

Легка і разом з тим життєва історія, такий собі нерівнобедренний любовний трикутник, в центрі якого знаходиться кіт.

Чи є життя після розлучення? Чи можна викреслити з пам'яті улюблену в минулому людину?

Навіщо ми, люди самі створюємо собі труднощі? А може викинути всі ці умовності і жити простіше, природніше? Відповіді на ці складні питання, які задають собі люди, лежать на поверхні. Всього-то й потрібно, що поглянути на світ очима кота. А якщо кіт ще і говорить, можна почути багато цікавого.

В ролях: Олег Фендюр - КІТ.
Юлія Амелькина - Юля.
Надія Сальникова - Надя.
Сергій Попов - Сергій.

Режисер-постановник: Олег Фендюр.

Тривалість вистави 1,5 години без антракту.