Три поросяти

22 вересня 2019, Нд. 13:00
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Всесвітньо відому казку про пригоди трьох братиків - кругленьких рожевих поросят з завзятими хвостиками - знають і люблять багато поколінь маленьких глядачів. І наш театр звернувся до цієї казці, щоб вкотре нагадати малюкам - дружба, хоробрість і відповідальність - це саме те, що рятує і об'єднує людей перед лицем небезпеки.

В нашій лялькової історії все починається з запальною пісні-танцю в стилі реп - казкар-художник малює веселу казку про пригоду трьох поросят! Літня галявина - яскраве сонце на синьому небі, запашні квіти на зеленій траві ... Ось він починає малювати головних героїв казки - поросят ... і намальовані герої оживають! - ... казка починається! І це лялькове видовище буде зіграно весело, темпераментно і дуже сучасно!

(За мотивами англійської народної казки в перекладі Сергія Михалкова)

Режисер-постановник - Юрій Чайка

Художник-постановник - заслужений діяч мистецтв України Світлана Прокоф'єва

Музичне оформлення - заслужений діяч мистецтв України Сергій Золотарьов

КВИТОК купується З ДВОХ РОКІВ!

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Три Кота -50% на другий 14 березня 12:00, Сб Три Кота Київ, Будинок Кіно від 90 грн. Три Кота Вже не хочу 14 березня Три Кота Будинок Кіно Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020