Танцдрама "Три сестри"

17 листопада 2018, Сб. 19:00
від 99 грн.
від 99 грн.

Галерея

Танцдрама "Три сестри" у Києві - фото №1 Танцдрама "Три сестри" у Києві
Танцдрама "Три сестри" у Києві - фото №2 Танцдрама "Три сестри" у Києві афіша
Танцдрама "Три сестри" у Києві - фото №3 Танцдрама "Три сестри" у Києві квитки
Танцдрама "Три сестри" у Києві - фото №4 Танцдрама "Три сестри" у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Три сестри"?

1. Відвідати найпопулярнішу виставу театру Мізантроп, що вже стала його візитівкою
2. Поєднання різних жанрів і видів мистецтва в одному творі
3. Проект, в якому на перше місце виходить емоційне і чуттєве світосприйняття.

З листопада 2018 року Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва починає творчу співпрацю із театром “Мiзантроп”.

В рамках цього співробітництва вже 17 листопада буде представлена найпопулярніша вистава театру Мізантроп – танцдрама «Три сестри».

«Три сестри» - одна з найпопулярніших і, в той же час, одна з найбільш незвичних п’єс А. П. Чехова, надихнула творчу групу театру «МІЗАНТРОП», що складається з режисера Іллі Мощицького та композитора Дмитра Саратського створити свою, музично-хореографічну версію цього твору.

П'єса, що майже не має сюжету, в звичному розумінні, якнайкраще підійшла для подібного проекту, в якому на перше місце виходить емоційне і чуттєве світосприйняття.

Неоднорідність виконавського складу, що об’єднує танцюристів та акторів, дозволить під іншим кутом подивитися на чехівськи роздуми про сенс буття та пошуки щастя. Музика вистави створювалась композитором спеціально для проекту у живому процесі пошуку та реалізації нових творчих ідей.

Танцдрама «Три сестри» вже була показана у багатьох містах України серед яких (Київ, Харків, Одеса, Львів, Чернівці, Рівне, Херсон, Миколаїв, Полтава, Дніпро, Суми та багато інших). Вистава стала свого роду візитівкою театру «МІЗАНТРОП» уособлюючи його головний принцип – поєднання різних жанрів і видів мистецтва в одному творі.

Режисер Ілля Мощицький про виставу:

«Три сестри - п'єса, головною дійовою особою якої є час та нескінченні питання з приводу сенсу людського буття. На початку 20-го століття це було шоком для глядачів, шоком це залишається і понині. Більш ніж через 100 років п'єса все набуває і набуває актуальності. Масштаби протистояння світу духовного і матеріального, міщанства та інтелігентності, користі та совісті поглиблюються, створюючи та збільшуючи прірву між людьми. Ми так само намагаємося стати щасливими і так само прислуховуючись до себе, завмираємо перед страхом майбутнього. Чехов сформулював свої основні питання до людини, а ми, в свою чергу, намагаємось на них відповісти своєю виставою, розмірковуючи і провокуючи нові пошуки і нові теми.

Режисер – Ілля Мощицький
Балетмейстер – Микола Бойченко
Композитор – Дмитро Саратський

Тривалість вистави – 2 год (з антрактом).

Схожі події

Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Topless. Все включено 25 червня 19:30, Вт Чорний квадрат. Topless. Все включено Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Topless. Все включено Вже не хочу 25 червня Чорний квадрат. Topless. Все включено Bel etage Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Лебедине озеро 08 липня 19:00, Пн Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 08 липня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати