Танцдрама "Три сестри"

17 листопада 2018, Сб. 19:00
від 99 грн.
від 99 грн.

Галерея

Танцдрама "Три сестри" у Києві - фото №1 Танцдрама "Три сестри" у Києві
Танцдрама "Три сестри" у Києві - фото №2 Танцдрама "Три сестри" у Києві афіша
Танцдрама "Три сестри" у Києві - фото №3 Танцдрама "Три сестри" у Києві квитки
Танцдрама "Три сестри" у Києві - фото №4 Танцдрама "Три сестри" у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Три сестри"?

1. Відвідати найпопулярнішу виставу театру Мізантроп, що вже стала його візитівкою
2. Поєднання різних жанрів і видів мистецтва в одному творі
3. Проект, в якому на перше місце виходить емоційне і чуттєве світосприйняття.

З листопада 2018 року Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва починає творчу співпрацю із театром “Мiзантроп”.

В рамках цього співробітництва вже 17 листопада буде представлена найпопулярніша вистава театру Мізантроп – танцдрама «Три сестри».

«Три сестри» - одна з найпопулярніших і, в той же час, одна з найбільш незвичних п’єс А. П. Чехова, надихнула творчу групу театру «МІЗАНТРОП», що складається з режисера Іллі Мощицького та композитора Дмитра Саратського створити свою, музично-хореографічну версію цього твору.

П'єса, що майже не має сюжету, в звичному розумінні, якнайкраще підійшла для подібного проекту, в якому на перше місце виходить емоційне і чуттєве світосприйняття.

Неоднорідність виконавського складу, що об’єднує танцюристів та акторів, дозволить під іншим кутом подивитися на чехівськи роздуми про сенс буття та пошуки щастя. Музика вистави створювалась композитором спеціально для проекту у живому процесі пошуку та реалізації нових творчих ідей.

Танцдрама «Три сестри» вже була показана у багатьох містах України серед яких (Київ, Харків, Одеса, Львів, Чернівці, Рівне, Херсон, Миколаїв, Полтава, Дніпро, Суми та багато інших). Вистава стала свого роду візитівкою театру «МІЗАНТРОП» уособлюючи його головний принцип – поєднання різних жанрів і видів мистецтва в одному творі.

Режисер Ілля Мощицький про виставу:

«Три сестри - п'єса, головною дійовою особою якої є час та нескінченні питання з приводу сенсу людського буття. На початку 20-го століття це було шоком для глядачів, шоком це залишається і понині. Більш ніж через 100 років п'єса все набуває і набуває актуальності. Масштаби протистояння світу духовного і матеріального, міщанства та інтелігентності, користі та совісті поглиблюються, створюючи та збільшуючи прірву між людьми. Ми так само намагаємося стати щасливими і так само прислуховуючись до себе, завмираємо перед страхом майбутнього. Чехов сформулював свої основні питання до людини, а ми, в свою чергу, намагаємось на них відповісти своєю виставою, розмірковуючи і провокуючи нові пошуки і нові теми.

Режисер – Ілля Мощицький
Балетмейстер – Микола Бойченко
Композитор – Дмитро Саратський

Тривалість вистави – 2 год (з антрактом).

Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 50 Подiй Німецький цирк Black and White 31.01 - 21.04.2019