Три сестри

20 жовтня 2018, Сб. 15:00
від 210 грн.
від 210 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Три сестри"?

1. Вона підкуповує своєю лаконічністю і щирістю.
2. Класична п'єса звучить свіжо і гостро.
3. Вражаючі контрасти і відтінки характерів.

Драматургія А.П. Чехова - своєрідна інструкція, як прийняти мінливість життя. Вічні загальнолюдські проблеми, які піднімаються в його п'єсах, об'єднують епохи. Так, як і тисячі років тому, самотність залишається невирішеною і такою болючою проблемою.

А любов - рідкісним і неймовірно цінним даром, який має цікаву особливість. Вона здатна зробити людину як глибоко нещасною, так і глибоко щасливою. Любити треба вміти. А що треба, щоб вміти? Звичайно ж, вчитися. Які ж вони, сучасні три сестри? Чи знають вони, навіщо живуть? Чи здатні перенести крах всіх надій, розчарування і не зламатися під цим тягарем?

Приходьте подивитися цю блискучу виставу, щоб дізнатися відповіді на всі ці питання. Прем'єра "Трьох сестер" відбулася в Театрі на лівому березі в 2010 році. У тому ж році спектакль отримав театральну премію "Київська пектораль" у двох номінаціях - "Краща режисерська робота" і "Краща музична концепція". Режисер-постановник - Едуард Митницький. Тривалість - 2 години 40 хвилин.

Інші дати

Три сестри

04 листопада 2018 15:00

,  Київ

Перейти до опису
від 210 грн.

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Майстер і Маргарита 22 жовтня 19:00, Пн Майстер і Маргарита Центр Довженка, Львів від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 22 жовтня Майстер і Маргарита Центр Довженка Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати №13 або олінклюзів 05 листопада 19:00, Пн №13 або олінклюзів Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької, Львів від 190 грн. №13 або олінклюзів Вже не хочу 05 листопада №13 або олінклюзів Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати