Tricky

7 березня 2019, Чт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1200 грн.
від 1200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Tricky?

1. Побувати на шоу короля тріп-хопу
2. Почути новий альбом
3. Взяти участь у "шаманському обряді" Трікі

Піонер тріп-хопу Tricky зіграє концерт у Києві!

Найновіший альбом Ununiform легендарного Tricky вийшов зовсім недавно – у 2017 році. 7 березня у клубі Bel' Etage музикант представить як треки з нової платівки, так і перевірену часом музику.

Це вже 13 за рахунком сольна платівка Tricky після завершення його співпраці з Massive Attack. На відміну від його ризикових ранніх робіт, цей альбом сповнений відзнайденого спокою і утихомирення. Його сольний дебют Maxinquaye вийшов у 1995 році й одразу здобув артисту світовий статус. Окрім того, це був початок його тривалої співпраці та взаємин із вокалісткою Мартіною Топлі-Берд. Журнал Rolling Stone відзначив, що на цьому альбомі Tricky ввібрав у себе все від американського хіп-хопу та соулу до реґґі та меланхолійних нот британського року 80-х. Гостями на другому альбомі Nearly God стали Neneh Cherry та Björk. Перший трек – кавер на Siouxsie and the Banshees, який у свій час власне і надихнув Tricky на створення власного стилю.

Відомий тим, що ніколи не грає два однакових шоу, Tricky перетворює кожен вихід на сцену на містичну імпровізацію, наповнену темною енергією і нерозгаданими вібраціями. Незвичайний вокальний стиль – напівшепіт, напівречитатив – нагадує чаклунство. Тож готуйтеся до магічного повернення бристольського шамана.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати МАЛЬБЕК х СЮЗАННА 25 вересня 19:00, Пт МАЛЬБЕК х СЮЗАННА Київ, ATLAS від 599 грн. МАЛЬБЕК х СЮЗАННА Вже не хочу 25 вересня МАЛЬБЕК х СЮЗАННА ATLAS Придбати Пошлая Молли Нова дата 30 серпня 19:00, Нд Пошлая Молли Київ, ЮБК від 450 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 30 серпня Пошлая Молли ЮБК Придбати