7 березня 2019, Чт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1200 грн.
від 1200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Tricky?

1. Побувати на шоу короля тріп-хопу
2. Почути новий альбом
3. Взяти участь у "шаманському обряді" Трікі

Піонер тріп-хопу Tricky зіграє концерт у Києві!

Найновіший альбом Ununiform легендарного Tricky вийшов зовсім недавно – у 2017 році. 7 березня у клубі Bel' Etage музикант представить як треки з нової платівки, так і перевірену часом музику.

Це вже 13 за рахунком сольна платівка Tricky після завершення його співпраці з Massive Attack. На відміну від його ризикових ранніх робіт, цей альбом сповнений відзнайденого спокою і утихомирення. Його сольний дебют Maxinquaye вийшов у 1995 році й одразу здобув артисту світовий статус. Окрім того, це був початок його тривалої співпраці та взаємин із вокалісткою Мартіною Топлі-Берд. Журнал Rolling Stone відзначив, що на цьому альбомі Tricky ввібрав у себе все від американського хіп-хопу та соулу до реґґі та меланхолійних нот британського року 80-х. Гостями на другому альбомі Nearly God стали Neneh Cherry та Björk. Перший трек – кавер на Siouxsie and the Banshees, який у свій час власне і надихнув Tricky на створення власного стилю.

Відомий тим, що ніколи не грає два однакових шоу, Tricky перетворює кожен вихід на сцену на містичну імпровізацію, наповнену темною енергією і нерозгаданими вібраціями. Незвичайний вокальний стиль – напівшепіт, напівречитатив – нагадує чаклунство. Тож готуйтеся до магічного повернення бристольського шамана.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Пошлая Молли -30% на другий 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати