Тріо Олексія Пєтухова

19 лютого 2020, Ср. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

19 лютого в Великому залі Одеської обласної філармонії виступить Тріо Олексія Пєтухова з яскравою програмою All You Need Is Love.

Чому варто піти на концерт All You Need Is Love в Одесі?

1. Унікальна програма, присвячена творчості легендарних The Beatles.
2. Композиції прозвучать у виконанні справжніх професіоналів.
3. Несподівані аранжування відомих хітів - джерело натхнення і позитиву.

Тріо Олексія Пєтухова в Одесі

All you need is love "- новий проект відомого одеського джазового піаніста і композитора Олексія Пєтухова, присвячений творчості легендарної групи" Бітлз ". Пісні з різних альбомів будуть представлені в складі тріо в зовсім іншому і незвичайному ракурсі, в джазовій інтерпретації. Додасть масштабності і яскравих фарб один з кращих дитячих хорів в Україні "Забава" п / у Світлани Смирнової.

Олексій Пєтухов входить в топ -10 кращих джазових музикантів України. Відомий як автор власних тим, джазових перекладень Г. Свиридова "Время, вперед!", "Пори року" Чайковського, музики до мюзиклу Г. Ковтуна "Конотопська відьма". Диригент Одеського молодіжного джаз оркестру Миколи Голощапова, постійний учасник різних концертів і фестивалів, співпрацює з провідними музикантами України та з-за кордону, такими, як Грегорі Портер, Кевін Махогані, Шенді Рул, Філо Машадо, Артур Інгрід і багатьма іншими. У складі відомі одеські музиканти, постійні учасники тріо контрабасист Максим Кондратьєв і барабанщик Андрій Гончаров.

Зразковий дитячий хор «Забава» ДМШ №3 заснований в 1999р. Художній керівник і диригент Світлана Смирнова, хореограф Олена Мооля. Хор - це творча лабораторія, де діти мають можливість зануритися у виконання музики різних жанрів і стилів. В репертуарі колективу духовна і класична хорова музика, обробки народних пісень і твори сучасних авторів. Хор бере участь у спектаклях постановки відомого режисера Георгія Ковтуна: мюзикли «Пеппі Довгапанчоха»; «Конотопська відьма», рок-опери «Дівчина і Смерть» та «Аріадна». Колектив також співпрацює з одеським філармонічним камерним оркестром. Одне з останніх творчих подій - це джазова програма з тріо Олексія Пєтухова.

«Забава» володар 7-ти Гран-Прі, лауреат багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсів, учасник "International Jazz Days" в Одесі в 2017 і 2019 роки.

В Одеській філармонії пройде приголомшливий концерт All You Need Is Love

Для вас в цей вечір зіграють:

  • джазовий піаніст, що входить в десятку кращих джазових музикантів країни, Олексій Пєтухов;
  • контрабасист Максим Кондратьєв;
  • барабанщик Андрій Гончаров.

Замовте квитки на концерт Тріо Олексія Пєтухова All You Need Is Love в Одеській філармонії на сайті Concert.ua.

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати