24-pay-mark Created with Sketch.

Троє поросят

від 250 ₴

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Троє поросят?

  1. Влаштувати сімейний день з дітьми.
  2. Побачити оригінальну інтерпретацію відомого сюжету.
  3. Неймовірна втілення казки ляльками.

Всесвітньо відома казка "Троє поросят" знайома, мабуть, усім. І за мультфільмами, і за книгами, і за фільмами. І звичайно ж, за театральними постановками.

Пригоди, в які потрапляють три братика - кругленькі рожеві поросята з завзятими хвостиками, люблять безліч поколінь. На виставі маленькі глядачі дізнаються, що дружба, відповідальність і хоробрість - це саме ті речі, що об'єднують усіх перед лицем небезпеки і можуть врятувати у важку хвилину. Ми представляємо оригінальну інтерпретацію улюбленої казки.

У ляльковому оповіданні почнеться все з запальної і веселої пісні-танцю в стилі реп! Казкар-художник намалює історію про пригоду трьох непосидючих поросят. Перед вами річна галявина, яскраво світить на синьому небі сонце, на зеленій траві - запашні квіти. І ось він починає малювати фігурки головних героїв ... і поросята оживають. Казка починається!

Режисер - Юрій Чайка, художник-постановник - Світлана Прокоф'єва, музичне оформлення - Сергій Золотарьов.

Приходьте, щоб подивитися це веселе лялькове видовище! Буде дуже сучасно і темпераментно!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 2х років без надання окремого місця.
✅ Ми не рекомендуємо відвідувати наші вистави дітям без супроводу дорослих. Але, якщо дитина досить самостійна, то з 5-6 років ми можемо дозволити відвідати виставу за умови, що батьки знаходяться поблизу(фойє).
⌚ Тривалість вистав: 45 хвилин.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо тривога сталася до початку вистави - запрошуємо відвідувачів до нашого укриття до відбою повітрної тривоги. Там є все необхідне - туалет, аптечка, питна вода. Якщо тривога сталася під час вистави - вистава буде призупинена, наші співробітники запропонують спуститися до укриття. Якщо тривога буде менш ніж 45 хвилин, то після відбою ми повертаємось знову до глядацької зали і продовжуємо перегляд. Якщо тривога більш ніж 45 хв, то вистава буде відмінена .

Схожі події

Зоряний хлопчик 29.05, 08.06, 22.06 Зоряний хлопчик Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках від 150 ₴ Зоряний хлопчик 29.05, 08.06, 22.06 Зоряний хлопчик Київський академічний театр юного глядача на Липках Придбати Холодне Серце 01 червня 11:00, сб Холодне Серце Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 180 ₴ Холодне Серце Вже не хочу 01 червня Холодне Серце Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фарбований лис 25.05 Фарбований лис Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ Фарбований лис 25.05 Фарбований лис Одеський обласний театр ляльок Придбати Кицькин дім 26.05, 29.06 Кицькин дім Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ Кицькин дім 26.05, 29.06 Кицькин дім Одеський обласний театр ляльок Придбати