Трубадур

31 січня 2020, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Трубадур в Одесі! Чекаємо вас 31 січня о 18:30 в Одеському Національнму Академічнму театрі Опери та Балету.

Ви можете купити квитки на Трубадур на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на оперу «Трубадур» в Одесі?

1. Оцінити професійний підхід інтернаціональної творчої команди.
2. Опера «Трубадур» - одне з найпопулярніших творів Джузеппе Верді.
3. Надихнути енергією і пафосом знаменитого твору.

Опера «Трубадур» в Одесі: класика, яка живе у віках

Запрошуємо вас в Одеську оперу на спектакль «Трубадур». Твір видатного композитора епохи, Джузеппе Верді в унікальній міжнародній постановці - не пропустіть! Над створенням вистави працювали професіонали театрів України, Німеччини та Нідерландів. Приголомшливий досвід і високий рівень!

Опера «Трубадур»: бурхливий сюжет і зашкалювали емоції.

В основі опери «Трубадур» Джузеппе Верді - сюжет однойменної драми Антоніо Гарсіа Гутьєрреса. Лібрето - Сальваторе Каммарано.

Ось уже друге століття твір «Трубадур» займає важливе місце в житті світового театру. Багато в чому це заслуга музичної краси опери, що відбиває багатогранність народних наспівів. Глядача заворожує знаменита арія графа ді Луни, жвавий хор циган наповнює серце полум'ям. А тонка вокальна партія чарівною Леонори чітко асоціюється з щирим самопожертвою.

Не менш важливий для глядача і набір колоритних образів, чиї емоції і переживання чітко прописані композитором. Кожен з героїв - джерело сильних почуттів і бурхливих пристрастей. У кожній вокальної партії - запеклі емоції, закипає в горнилі наростаючого звучання мелодій.

«Трубадур» - це виразна музика, чітко змальовані переживання героїв. Це - одвічне протистояння жорсткій ворожнечі і чистої любові.

Диригент-постановник - заслужений артист України Ігор Чернецький.
Режисер-постановник - Тіло Райнхард (Німеччина).
Тривалість вистави - 2 години 30 хвилин, з антрактом.

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020 Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати