Трубадур

21 лютого 2020, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Трубадур в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-21 о 18:30 на майданчику Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету, Одеса.
Ви можете купити квитки на Трубадур на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на оперу «Трубадур» в Одесі?

1. Оцінити професійний підхід інтернаціональної творчої команди.
2. Опера «Трубадур» - одне з найпопулярніших творів Джузеппе Верді.
3. Надихнути енергією і пафосом знаменитого твору.

Опера «Трубадур» в Одесі: класика, яка живе у віках

Запрошуємо вас в Одеську оперу на спектакль «Трубадур». Твір видатного композитора епохи, Джузеппе Верді в унікальній міжнародній постановці - не пропустіть! Над створенням вистави працювали професіонали театрів України, Німеччини та Нідерландів. Приголомшливий досвід і високий рівень!

Опера «Трубадур»: бурхливий сюжет і зашкалювали емоції.

В основі опери «Трубадур» Джузеппе Верді - сюжет однойменної драми Антоніо Гарсіа Гутьєрреса. Лібрето - Сальваторе Каммарано.

Ось уже друге століття твір «Трубадур» займає важливе місце в житті світового театру. Багато в чому це заслуга музичної краси опери, що відбиває багатогранність народних наспівів. Глядача заворожує знаменита арія графа ді Луни, жвавий хор циган наповнює серце полум'ям. А тонка вокальна партія чарівною Леонори чітко асоціюється з щирим самопожертвою.

Не менш важливий для глядача і набір колоритних образів, чиї емоції і переживання чітко прописані композитором. Кожен з героїв - джерело сильних почуттів і бурхливих пристрастей. У кожній вокальної партії - запеклі емоції, закипає в горнилі наростаючого звучання мелодій.

«Трубадур» - це виразна музика, чітко змальовані переживання героїв. Це - одвічне протистояння жорсткій ворожнечі і чистої любові.

Диригент-постановник - заслужений артист України Ігор Чернецький.
Режисер-постановник - Тіло Райнхард (Німеччина).
Тривалість вистави - 2 години 30 хвилин, з антрактом.

Схожі події

Прем'єра! 9 ночей 12 квітня 19:00, Нд Прем'єра! 9 ночей Київ, Online-трансляция від 75 грн. Прем'єра! 9 ночей Вже не хочу 12 квітня Прем'єра! 9 ночей Online-трансляция Придбати Собаче серце 31 травня 19:00, Нд Собаче серце Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Собаче серце Вже не хочу 31 травня Собаче серце Будинок Кіно Придбати Михайло Єфремов. Пан Хороший Нова дата 23 листопада 19:00, Пн Михайло Єфремов. Пан Хороший Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 590 грн. Михайло Єфремов. Пан Хороший Вже не хочу 23 листопада Михайло Єфремов. Пан Хороший МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Прем'єра! двоє Нова дата 02 травня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 02 травня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати