Трубадур

29 вересня 2019, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на оперу «Трубадур» в Одесі?

1. Оцінити професійний підхід інтернаціональної творчої команди.
2. Опера «Трубадур» - одне з найпопулярніших творів Джузеппе Верді.
3. Надихнути енергією і пафосом знаменитого твору.

Опера «Трубадур» в Одесі: класика, яка живе у віках.

Запрошуємо вас в Одеську оперу на спектакль «Трубадур». Твір видатного композитора епохи, Джузеппе Верді в унікальній міжнародній постановці - не пропустіть! Над створенням вистави працювали професіонали театрів України, Німеччини та Нідерландів. Приголомшливий досвід і високий рівень!

Опера «Трубадур»: бурхливий сюжет і зашкалювали емоції.

В основі опери «Трубадур» Джузеппе Верді - сюжет однойменної драми Антоніо Гарсіа Гутьєрреса. Лібрето - Сальваторе Каммарано.

Ось уже друге століття твір «Трубадур» займає важливе місце в житті світового театру. Багато в чому це заслуга музичної краси опери, що відбиває багатогранність народних наспівів. Глядача заворожує знаменита арія графа ді Луни, жвавий хор циган наповнює серце полум'ям. А тонка вокальна партія чарівною Леонори чітко асоціюється з щирим самопожертвою.

Не менш важливий для глядача і набір колоритних образів, чиї емоції і переживання чітко прописані композитором. Кожен з героїв - джерело сильних почуттів і бурхливих пристрастей. У кожній вокальної партії - запеклі емоції, закипає в горнилі наростаючого звучання мелодій.

«Трубадур» - це виразна музика, чітко змальовані переживання героїв. Це - одвічне протистояння жорсткій ворожнечі і чистої любові.

Диригент-постановник - заслужений артист України Ігор Чернецький.
Режисер-постановник - Тіло Райнхард (Німеччина).
Тривалість вистави - 2 години 30 хвилин, з антрактом.

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 14 липня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 14 липня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Ателла» 18 липня 19:00, Сб Театр «Маски» в комедії «Ателла» Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр «Маски» в комедії «Ателла» Вже не хочу 18 липня Театр «Маски» в комедії «Ателла» Будинок Клоунів Придбати