Труффальдіно із Бергамо

4 грудня 2018, Вт. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Галерея

Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №1 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №2 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №3 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №4 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №5 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №6 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №7 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №8 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №9 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №10 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №11 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №12 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №13 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №14 picture
Труффальдіно із Бергамо у Києві - фото №15 picture

Про подiю

Мюзикл «Труффальдіно із Бергамо» в Національній опереті ставиться за мотивами п’єси італійського драматурга Карла Гольдоні «Слуга двох панів», написаної 1749 року у жанрі комедії дель арте.

Захоплююча історія про винахідливого юнака, який влаштував особисте щастя своїх господарів-панів та своє власне, за два з половиною століття обійшла підмостки всіх найвідоміших театрів світу. А її славнозвісна музична версія відома глядачам з фільму, знятого у 1975 році радянським режисером Вадимом Воробйовим. Стрічка мала приголомшливий успіх у публіки, адже чарівну ігрову музику до неї написав відомий композитор Олександр Колкер, а на зйомки режисер запросив талановитих акторів Костянтина Райкіна і Наталю Гундарєву. Фільм «Труффальдіно із Бергамо» вважається одним з найуспішніших мюзиклів, знятих у СРСР.

Сюжет:

Головна героїня мюзиклу – її Величність Любов! Розлуки та небезпечні подорожі, сварки і дуелі, пристрасні клятви та інтриги – через все це доведеться пройти героям вистави у пошуках власного відчуття щастя.

Події розгортаються у Венеції. Спритний, веселий юнак з Бергамо на ім’я Труффальдіно мандрує до повної перспектив та можливостей Венеції у пошуках кращої долі і наймається слугою до Федеріко Распоні.

Однак, як з’ясовується, насправді синьйор Распоні – це його переодягнена сестра – Беатріче. Ризикуючи життям та приховуючи своє справжнє обличчя, вона намагається будь-що розшукати свого коханого Флоріндо Аретузі, без якого їй світ не милий.

Під виглядом брата Беатріче прямує до будинку венеціанського купця Панталоне. Візит непроханого гостя не радує ані самого Панталон та його дочку Кларіче, ані їх гостей – доктора Ломбарді і його сина Сільвіо. Справа в тому, що Сільвіо і Кларіче давно кохають один одного і звістка про загибель на дуелі Федеріко, з яким була заручена Кларіче, якнайкраще відкриває закоханим шлях до шлюбу. Поява Распоні, нехай, навіть, воскреслого з мертвих, перекреслює надії молодих на щасливе майбутнє. Крім того, Панталоне заборгував Распоні і тепер не має бажання повертати кошти…

Виконуючи завдання свого господаря, Труффальдіно зустрічає ще одного загадкового синьйора, який теж пропонує юнаку стати його слугою. Швидко зметикувавши, що працюючи у двох панів, він буде отримувати платню у подвійному розмірі, хитрун з Бергамо погоджується на цю привабливу пропозицію. Але авантюрист Труффальдіно навіть не здогадується, що незнайомий синьйор – це і є коханий Беатріче Распоні.

Історія має щасливий фінал: Беатріче знайде Флоріндо, Кларіче вийде заміж за Сільвіо, а Труффальдіно не тільки отримає, як і хотів, подвійну платню, а й зустріне своє справжнє кохання.

Постановча група:

Режисер-постановник – н. а. України Богдан Струтинський
Диригент-постановник – Дмитро Морозов
Балетмейстер-постановник – Вадим Прокопенко
Хормейстер-постановник – Ігор Ярошенко
Сценографія – н. а. України Богдан Струтинський, Юлія Заулична
Художник з костюмів – Ірина Давиденко
Асистент балетмейстера – Наталія Скуба
Диригенти – Сергій Дідок, Назар Якобенчук, Ігор Ярошенко
Світлове оформлення – Руслан Долинич, Святослав Курко
Звукорежисер – Дмитро Лозін

Дійові особи та виконавці:

ТРУФФАЛЬДІНО — Дмитро Шарабурін, Сергій Яцук
СМЕРАЛЬДІНА — Олена Арбузова, Ганна Довбня, Оксана Прасолова
БЕАТРІЧЕ — з. а. України Ірина Беспалова-Примак, з. а. України Тамара Ходакова
ФЛОРІНДО — з. а. України Сергій Авдєєв, Євген Прудник, з. а. України Сергій Авдєєв, Євген Прудник
ПАНТАЛОНЕ — н. а. України Володимир Богомаз, н. а. України Володимир Рожков
КЛАРІЧЕ — з. а. України Галина Грегорчак-Одринська, Ольга Федоренко
СІЛЬВІО — з. а. України Ігор Левенець, Володимир Одринський
ЛОМБАРДІ — н. а. України Сергій Бондаренко, н. а. України Микола Бутковський
БРІГЕЛЛА — Олексій Кириллов, Арсен Курбанов
КАПІТАН — н. а. України Сергій Бондаренко, Кирило Басковський
Слуги, кухарі, перехожі, солдати Капітана, учасники карнавалу — артисти хору та балету

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати брехуха брехуха 4 Події брехуха 22.03 - 11.04.2019