Труффальдіно з Бергамо

24 квітня 2020, Пт. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Мюзикл «Труффальдіно з Бергамо» в Національній опереті ставиться за мотивами п'єси італійського драматурга Карла Гольдоні «Слуга двох панів», написаної в 1749 році в жанрі комедії дель арте.

Захоплююча історія про метку юнакові, який влаштував особисте щастя своїх господарів-панів і своє власне, за два з половиною століття обійшла підмостки всіх відомих театрів світу. А її знаменита музична версія відома глядачам за фільмом, знятому в 1975 році радянським режисером Вадимом Воробйовим. Стрічка мала приголомшливий успіх у публіки, адже чарівну ігрову музику до неї написав відомий композитор Олександр Колкер, а на зйомки режисер запросив талановитих акторів Костянтина Райкіна і Наталю Гундарєву. Фільм «Труффальдіно з Бергамо» вважається одним з найбільш успішних мюзиклів, знятих в СРСР.

сюжет

Головна героїня мюзиклу - її Величність Любов! Розлуки і небезпечні подорожі, сварки і дуелі, пристрасні клятви і інтриги - через все це доведеться пройти героям вистави в пошуках свого щастя.

Події розгортаються в Венеції. Спритний, веселий хлопець з Бергамо на ім'я Труффальдіно вирушає в повну перспектив і можливостей Венеції в пошуках кращого життя і наймається слугою до Федеріко Распоні.

Однак, як з'ясовується, насправді синьйор Распоні - це його переодягнена сестра - Беатріче. Ризикуючи життям і приховуючи своє справжнє обличчя, вона намагається за всяку ціну розшукати свого коханого Флориндо Аретузі, без якого їй життя не миле.

Під виглядом брата Беатріче направляється в будинок венеціанського купця Панталоне. Візит непроханого гостя не радує ні самого Панталоне і його дочка Клариче, ні їх гостей - доктора Ломбарді і його сина Сільвіо. Справа в тому, що Сільвіо і Кларіче давно люблять один одного і звістка про загибель на дуелі Федеріко, з яким була заручена Клариче, відкриває закоханим шлях до шлюбу. Поява Распоні, нехай навіть воскреслого з мертвих, перекреслює надії молодих на щасливе майбутнє. Крім того, Панталоне заборгував Распоні і тепер не бажає повертати гроші ...

Виконуючи завдання свого господаря, Труффальдіно випадково зустрічає ще одного загадкового синьйора, який теж пропонує юнакові стати його слугою. Швидко зрозумівши, що працюючи у двох панів одночасно, він буде отримувати плату в подвійному розмірі, хитрун з Бергамо погоджується на цю привабливу пропозицію. Але авантюрист Труффальдіно навіть не здогадується, що незнайомий пан - це і є улюблений Беатріче.

У цій історії щасливий фінал: Беатріче знайде Флориндо, Клариче вийде заміж за Сільвіо, а Труффальдіно не тільки отримає, як і хотів, подвійну плату, але і зустріне свою справжню любов.