Труффальдіно з Бергамо

11 червня 2019, Вт. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Мюзикл «Труффальдіно з Бергамо» в Національній опереті ставиться за мотивами п'єси італійського драматурга Карла Гольдоні «Слуга двох панів», написаної в 1749 році в жанрі комедії дель арте.

Захоплююча історія про метку юнакові, який влаштував особисте щастя своїх господарів-панів і своє власне, за два з половиною століття обійшла підмостки всіх відомих театрів світу. А її знаменита музична версія відома глядачам за фільмом, знятому в 1975 році радянським режисером Вадимом Воробйовим. Стрічка мала приголомшливий успіх у публіки, адже чарівну ігрову музику до неї написав відомий композитор Олександр Колкер, а на зйомки режисер запросив талановитих акторів Костянтина Райкіна і Наталю Гундарєву. Фільм «Труффальдіно з Бергамо» вважається одним з найбільш успішних мюзиклів, знятих в СРСР.

сюжет

Головна героїня мюзиклу - її Величність Любов! Розлуки і небезпечні подорожі, сварки і дуелі, пристрасні клятви і інтриги - через все це доведеться пройти героям вистави в пошуках свого щастя.

Події розгортаються в Венеції. Спритний, веселий хлопець з Бергамо на ім'я Труффальдіно вирушає в повну перспектив і можливостей Венеції в пошуках кращого життя і наймається слугою до Федеріко Распоні.

Однак, як з'ясовується, насправді синьйор Распоні - це його переодягнена сестра - Беатріче. Ризикуючи життям і приховуючи своє справжнє обличчя, вона намагається за всяку ціну розшукати свого коханого Флориндо Аретузі, без якого їй життя не миле.

Під виглядом брата Беатріче направляється в будинок венеціанського купця Панталоне. Візит непроханого гостя не радує ні самого Панталоне і його дочка Клариче, ні їх гостей - доктора Ломбарді і його сина Сільвіо. Справа в тому, що Сільвіо і Кларіче давно люблять один одного і звістка про загибель на дуелі Федеріко, з яким була заручена Клариче, відкриває закоханим шлях до шлюбу. Поява Распоні, нехай навіть воскреслого з мертвих, перекреслює надії молодих на щасливе майбутнє. Крім того, Панталоне заборгував Распоні і тепер не бажає повертати гроші ...

Виконуючи завдання свого господаря, Труффальдіно випадково зустрічає ще одного загадкового синьйора, який теж пропонує юнакові стати його слугою. Швидко зрозумівши, що працюючи у двох панів одночасно, він буде отримувати плату в подвійному розмірі, хитрун з Бергамо погоджується на цю привабливу пропозицію. Але авантюрист Труффальдіно навіть не здогадується, що незнайомий пан - це і є улюблений Беатріче.

У цій історії щасливий фінал: Беатріче знайде Флориндо, Клариче вийде заміж за Сільвіо, а Труффальдіно не тільки отримає, як і хотів, подвійну плату, але і зустріне свою справжню любов.

Схожі події

Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Ліки від депресії 20 липня 19:00, Сб Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 20 липня Ліки від депресії Російський театр Придбати Вій 21 липня 19:00, Нд Вій Одеса, Російський театр від 60 грн. Вій Вже не хочу 21 липня Вій Російський театр Придбати