15 березня 2019, Пт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 290 грн.
від 290 грн.

Галерея

ЦеШо у Києві - фото №1 ЦеШо у Києві

Про подiю

Чому варто піти на концерт ЦеШо?

1. Почути голос молодої України.
2. Подивитися перфоманс, який змусить замислитися над актуальними проблемами нашої сучасності.
3. Побачити справжнє лялькове кабаре.

Хто вони? Хор світлого майбутнього чи дзеркало сучасного дня? І те, й інше. ЦеШо – феномен української музичної сцени.

Цей соціальний рейв-бенд був створений у 2016 році. Ім'я його засновника говорить саме за себе. Влад Троїцький відомий своїми унікальними проектами ЦСМ «Дах», Dakh Daughters і DakhaBrakha.

У творчості ЦеШо більше запитань, аніж відповідей. Адже артисти рефлексують із приводу навколишньої дійсності. Композиція Hate викликала фурор, зібравши позитивні відгуки критиків і публіки. Їхнє гостре та соковите дослідження реальності запам'ятовується і приголомшує!

Артисти мають свій унікальний стиль. Наприклад, з ними разом на сцені присутні їхні зменшені копії – п'ять ляльок у кольорових шапках і комбінезонах. Музиканти грають на віолончелі, акордеоні, контрабасі, саксофоні, ксилофоні, мелодиці, перкусії.

На концерті ЦеШо виконають і покажуть 15 композицій, які авторськи сплетені в особливу послідовність із оригінальними переходами. Не пропустіть можливість отримати естетичну насолоду! До зустрічі на виступі групи!

Інші дати

ЦеШо

30 березня 2019 19:00

Клуб Picasso, Львів

Перейти до опису
від 270 грн.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати She Wants Revenge 17 серпня 19:00, Сб She Wants Revenge Київ, Bel etage від 740 грн. She Wants Revenge Вже не хочу 17 серпня She Wants Revenge Bel etage Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати