Тур «Століття Магії» від Roman Bondarchuk

3 жовтня 2020, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Галерея

Тур «Століття Магії» від Roman Bondarchuk у Києві - фото №1 tur-stolittja-magiyi-vid-roman-bondarchuk-kiev_centralnyy-dom-oficerov-vsu_160520201900_219
Тур «Століття Магії» від Roman Bondarchuk у Києві - фото №2 tur-stolittja-magiyi-vid-roman-bondarchuk-kiev_centralnyy-dom-oficerov-vsu_160520201900_291
Тур «Століття Магії» від Roman Bondarchuk у Києві - фото №3 tur-stolittja-magiyi-vid-roman-bondarchuk-kiev_centralnyy-dom-oficerov-vsu_160520201900_318
Тур «Століття Магії» від Roman Bondarchuk у Києві - фото №4 tur-stolittja-magiyi-vid-roman-bondarchuk-kiev_centralnyy-dom-oficerov-vsu_160520201900_232

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Подію перенесено з 16 травня на 3 жовтня

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: [email protected]
Організатор: ib promotion

Тур «Століття Магії» від Roman Bondarchuk у Києві! Чекаємо на вас 2020-10-03 в 19:00 на локації Центральний будинок офіцерів, Київ.
Ви можете придбати квитки на Тур «Століття Магії» від Roman Bondarchuk на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Всеукраїнський тур «Століття Магії» від ROMAN BONDARCHUK

Краще зі світу ілюзій і фокусів за останні 100 років!


Весна 2020 стане по-справжньому чарівною!

На численні прохання глядачів, головний ілюзіоніст країни ROMAN BONDARCHUK вирушає в тур по містах України з масштабним шоу «Століття Магії».

У програмі зібрані найбільш вражаючі фокуси і віртуозні трюки за останні 100 років. Спритність майстра ілюзій, сучасна інтерпретація і фантастичні спецефекти змусять повірити в диво навіть завзятих скептиків.

«Століття Магії» одне з найуспішніших шоу в історії українських ілюзій. Прем'єра з приголомшливим успіхом відбулася на одному з головних майданчиків країни ще в 2018 році і з тих пір підкорила глядачів європейських і азіатських країн. Нарешті, цієї весни ROMAN BONDARCHUK презентує її жителям всієї України. Перший концерт відбудеться в Києві 16 травня в Будинку Офіцерів, а потім програма вперше буде представлена в обласних центрах. Одними з перших її побачать мешканці Хмельницького, Вінниці та Чернівців.

«Жанр ілюзій не стоїть на місці, він крокує в ногу з часом. Тільки за останні 100 років він оновлювався не раз. Змінювалася мода на сценічні костюми, зовнішній вигляд реквізиту, манера подачі, а самі фокуси пройшли шлях від зникнення монетки в руці до польоту людини над глядацьким залом. У кожен момент часу була своя зірка починаючи від Гаррі Гудіні, закінчуючи Девідом Коперфілдом. На сцені ми покажемо, як змінювався світ магії та ілюзій в різні часи», розповідає Роман.

Режисер-постановник шоу Світлана Митрофанова кожен з номерів присвятила окремому періоду в історії магії, важливій особистості або під-жанру. У програмі шоу «Століття Магії»: небезпечні для життя трюки, фантастичні зникнення людей, несподівані перевтілення, читання думок, романтичні міражі, номери з левітацією предметів, віртуозні фокуси з вогнем і багато іншого. І все це з використанням сучасних технологій і чудового світлового шоу.

ROMAN BONDARCHUK справжній віртуоз на сцені, якого знають і люблять далеко за межами України. Його шоу з технологічними трюками, ментальними експериментами, яскравими світловими постановками збирають повні зали у Франції, Італії, ОАЕ, Нідерландах і багатьох інших країнах. Героями його номерів ставали Потап і Настя, Оля Полякова, OLEYNIK, Олена Шоптенко, Андрій Бедняков, Тамерлан і Альона і навіть арабський шейх. Роман став єдиним ілюзіоністом, якого компанія Ferrari обрала для співпраці в рамках свого ексклюзивного шоу «The Winter of Magic» в Абу-Дабі. Крім того, ROMAN BONDARCHUK лауреат багатьох міжнародних конкурсів, консультант шоу «Битва екстрасенсів» на СТБ, автор і ведучий телепрограми «Ілюзія сучасності» на «К1», вів програму «Аферисти» на Новому Каналі. Він єдиний ілюзіоніст в Україні, який виконує трюки зі зникненням великих предметів, таких як екскаватор на стадіоні Олімпійський.


Подейкують, що ROMAN BONDARCHUK вміє читати думки, а його ментальні експерименти геть стирають межу між реальністю і уявою.

Шоу «Століття Магії» розраховане для всієї родини і підходить для дітей від 5 років.

Щоб зануритися в світ найзагадковішого з усіх мистецтв і побачити всі найкращі його досягнення, досить лише купити квиток на шоу «Століття Магії» від ROMAN BONDARCHUK у Вашому місті!