Турандот

26 вересня 2018, Ср. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Турандот»?

1. Всесвітньо відомий сюжет у свіжій режисерській подачі – насолода для справжніх театралів.
2. Історія про китайську принцесу не перестає збирати повні зали вже багато десятиліть.
3. Подаруйте собі прекрасний вечір і море яскравих вражень.

Запрошуємо вас на спектакль «Турандот» у постановці молодого талановитого режисера Івана Уривського. Захоплюючі дух, карколомні події, у центрі яких опиниться знаменита героїня Турандот, – усе це чекає на вас в одеському спектаклі.

Історія про Турандот має різні втілення: оперне і театральне. В оперному варіанті постановка сповнена тривоги, чітко чути ноти трагічності. Водночас вахтанговський спектакль дарує глядачеві безліч комічних моментів, чітко асоціюється з сучасністю. І серед розмаїття поглядів і підходів особливо цікавий варіант вистави «Турандот» Івана Уривського. Його професійні роботи вже добре відомі в театральних колах і нікого не залишають байдужими. Чекаємо на вас!

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Чорний квадрат. Інтим не пропонувати 11 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Вже не хочу 11 грудня Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Bel etage Придбати Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 64 Події Winterra. Легенда казкового краю 14.12 - 20.01.2019