Подію скасовано

Веніамін Смєхов

25 жовтня 2019, Пт. 19:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 299 грн.
від 299 грн.

Галерея

Веніамін Смєхов у Києві - фото №1 Веніамін Смєхов у Києві
Веніамін Смєхов у Києві - фото №2 Веніамін Смєхов у Києві афіша
Веніамін Смєхов у Києві - фото №3 Веніамін Смєхов у Києві квитки
Веніамін Смєхов у Києві - фото №4 Веніамін Смєхов у Києві на concert.ua
Веніамін Смєхов у Києві - фото №5 Веніамін Смєхов у Києві фото
Веніамін Смєхов у Києві - фото №6 Веніамін Смєхов у Києві піти

Про подiю

Творчий вечір Веніаміна Смєхова "Приходите, поговорим..."

25 жовтня о 19:00 у київському Будинку Кіно відбудеться творча зустріч з легендою кіно і театру, актором, сценаристом та режисером, Веніаміном Смєховим.

Ми всі знаємо його, як загадкового та благородного мушкетера Атоса.
Вже багато років фільм «д’Артаньян і три мушкетери» прискорює биття наших сердець. Незабаром ви зможете знов поринути в атмосферу справжньої дружби, мужніх благородних чоловіків, кохання та творчого натхнення.

Веніамін Борисович Смєхов розпочав свій творчий шлях у 60-х роках минулого сторіччя. Після закінчення «Щуки» та роботи у Куйбишевському театрі та Московському театрі драми і комедії, він потрапляє до найкращого театру свого життя — Таганки. Його оточували великі актори, однодумці, також як і він одержимі мистецтвом. Найзначнішою роллю у театрі сам Веніамін Борисович вважає роль Воланда у «Мастері і Маргариті». Багато було зіграно Смєховим і у кіно, але найбільшу популярність йому, звісно ж, приніс загадковий Атос із мушкетерів.
Впродовж свого творчого життя Веніамін Смєхов ставив спектаклі на батьківщині та за кордоном, писав книжки, викладав акторську майстерність та багато виступав з творчими програмами. На зустрічах з пошановувачами він розповідає про все найкраще, що було в його житті: любов, Таганку, вчителів та друзів, улюблених доньок, Таганку, Висоцького та мушкетерів.

Для кого ця зустріч?
• актори
• режисери
• сценаристи
• прихильники кіно і театру
• студенти театральних вузів
• прихильники Висоцького, адже Веніамін Смєхов дружив з поетом та завжди з теплом згадує про нього на творчих вечорах.

"Приходите, поговорим..."

Схожі події

Квиток на Кураж! 25 липня 11:00, Сб Квиток на Кураж! Київ, ВДНГ від 150 грн. Квиток на Кураж! Вже не хочу 25 липня Квиток на Кураж! ВДНГ Придбати Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 14 липня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 14 липня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати