Подію скасовано

Веніамін Смєхов

25 жовтня 2019, Пт. 19:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 299 грн.
від 299 грн.

Галерея

Веніамін Смєхов у Києві - фото №1 Веніамін Смєхов у Києві
Веніамін Смєхов у Києві - фото №2 Веніамін Смєхов у Києві афіша
Веніамін Смєхов у Києві - фото №3 Веніамін Смєхов у Києві квитки
Веніамін Смєхов у Києві - фото №4 Веніамін Смєхов у Києві на concert.ua
Веніамін Смєхов у Києві - фото №5 Веніамін Смєхов у Києві фото
Веніамін Смєхов у Києві - фото №6 Веніамін Смєхов у Києві піти

Про подiю

Творчий вечір Веніаміна Смєхова "Приходите, поговорим..."

25 жовтня о 19:00 у київському Будинку Кіно відбудеться творча зустріч з легендою кіно і театру, актором, сценаристом та режисером, Веніаміном Смєховим.

Ми всі знаємо його, як загадкового та благородного мушкетера Атоса.
Вже багато років фільм «д’Артаньян і три мушкетери» прискорює биття наших сердець. Незабаром ви зможете знов поринути в атмосферу справжньої дружби, мужніх благородних чоловіків, кохання та творчого натхнення.

Веніамін Борисович Смєхов розпочав свій творчий шлях у 60-х роках минулого сторіччя. Після закінчення «Щуки» та роботи у Куйбишевському театрі та Московському театрі драми і комедії, він потрапляє до найкращого театру свого життя — Таганки. Його оточували великі актори, однодумці, також як і він одержимі мистецтвом. Найзначнішою роллю у театрі сам Веніамін Борисович вважає роль Воланда у «Мастері і Маргариті». Багато було зіграно Смєховим і у кіно, але найбільшу популярність йому, звісно ж, приніс загадковий Атос із мушкетерів.
Впродовж свого творчого життя Веніамін Смєхов ставив спектаклі на батьківщині та за кордоном, писав книжки, викладав акторську майстерність та багато виступав з творчими програмами. На зустрічах з пошановувачами він розповідає про все найкраще, що було в його житті: любов, Таганку, вчителів та друзів, улюблених доньок, Таганку, Висоцького та мушкетерів.

Для кого ця зустріч?
• актори
• режисери
• сценаристи
• прихильники кіно і театру
• студенти театральних вузів
• прихильники Висоцького, адже Веніамін Смєхов дружив з поетом та завжди з теплом згадує про нього на творчих вечорах.

"Приходите, поговорим..."

Схожі події

Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Чорний квадрат. Хто кого бажає 15 листопада 19:00, Пт Чорний квадрат. Хто кого бажає Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Хто кого бажає Вже не хочу 15 листопада Чорний квадрат. Хто кого бажає Український театр Придбати Фестиваль кіно про музику та культуру «INTRO» Фестиваль кіно про музику та культуру «INTRO» 12 Подiй Фестиваль кіно про музику та культуру «INTRO» 4.12 - 08.12.2019 У джазі тільки дівчата 16 листопада 16:00, Сб У джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії від 80 грн. У джазі тільки дівчата Вже не хочу 16 листопада У джазі тільки дівчата Театр музкомедії Придбати