24-pay-mark Created with Sketch.

Тисяча років української музики (Органна версія)

від 200 ₴
Обрати квиток

Про подiю

Концерт «Тисяча років української музики (органна версія)» в Ужгороді відбудеться 16 червня 2024 року о 17:00 Закарпатській обласній філармонії.

Чому варто піти на концерт «Тисяча років української музики (органна версія)» в Ужгороді?

  1. Ексклюзивна програма видатного органіста та композитора Богдана Дем’яненка.
  2. Яскрава подія, що розкриває культурні зв’язки між українською та західноєвропейською культурою.
  3. Справжня естетична насолода для слухачів.

Концерт «Тисяча років української музики (органна версія)» в Ужгороді

Для поціновувачів гарної музики Закарпатська філармонія підготувала особливий подарунок – концерт талановитого органіста, музикознавця, композитора, молодого науковця Богдана Дем’яненка. Митець багато часу присвятив пропагуванню української музики епохи Бароко, дослідженню хорової музики доби Гетьманщини. У якості органіста Богдан Дем’яненко давав сольні концерти в Україні, Словаччині, Німеччині. Серед сольних програм – «Українське Бароко на органі», Christlagin Todesbanden («Христос лежав в обіймах смерті»), «Німецьке органне Бароко до Баха», «Різдвяний дарунок», концертні програми до Великодня, Дня закоханих та інші. Музикант брав участь у фестивалях «Музичні прем’єри сезону», «Через століття та країни», Michalovský organ, Organovédni Jozefa Grešáka.

Найяскравіші картини з історії української музики

16 червня Богдан Дем’яненко представить в Ужгороді першу частину свого масштабного авторського проєкту. Його мета – підкреслити цінність української музичної традиції та продемонструвати її спорідненість із музичною культурою західноєвропейської цивілізації. Саме тому «героєм» вечора стане величний орган – популярний у Західній Європі інструмент. У програмі – українські музичні твори Середньовіччя, Бароко, Класицизму та сучасності:
  • дохристиянська пісня про створення світу;
  • візантійський наспів;
  • партесні концерти невідомих авторів XVII-XVIII ст..
Дем’яненко Богдан - доктор філософії, дослідник української професійної хорової музики доби Гетьманщини, автор понад півтора десятка наукових статей в українських та іноземних виданнях. Багато років займається пропагуванням української музики Бароко, розшифровкою нот з рукописів XVII–XVIII століть. Як органіст виступав з численними сольними концертами у філармонійних залах України (Харків, Київ, Львів, Ужгород, Рівне та ін.), гастролював у Словаччині та Німеччині. Серед сольних програм «Українське Бароко на органі», «Christlagin Todesbanden» («Христос лежав в обіймах смерті»), «Німецьке органне Бароко до Баха», «Різдвяний дарунок», концертні програми до Великодня, Дня закоханих, «Музика моря» та ін. Автор хорової, оркестрової, камерної та органної музики. Учасник фестивалів «Музичні прем’єри сезону», «Через століття та країни», «Київ Музик Фест», Міжнародного молодіжного фестивалю органної музики ім. Наталії Висіч, «Michalovský organ», «Organovédni Jozefa Grešáka» та ін.

Тривалість програми – 1 год 30 хвилин. Ведуча – Наталія Піцур. Подія відбудеться на підтримку героїчних Збройних Сил України. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт «Тисяча років української музики (органна версія)» в Ужгороді?

Ви можете обрати зручні місця в залі та придбати квитки на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років включно
✅ Без вікових обмежень
🛡️ У випадку повітряної тривоги: У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гості перейдуть до укриття.
⚡️Вхід для військових безкоштовний (за наявності посвідчення) - зверніться, будь ласка, до організатора