24-pay-mark Created with Sketch.

У джазі тільки бабусі

від 200 грн.

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «У ДЖАЗІ ТІЛЬКИ БАБУСІ» ?

  1. Феєрична комедія від творців бестселеру «Свінгери».
  2. Розкішна акторська гра.
  3. Бурхливий сюжет та неймовірний фінал.

КОМЕДІЙНИЙ СПЕКТАКЛЬ «У ДЖАЗІ ТІЛЬКИ БАБУСІ»

«У джазі тільки бабушки» – гламурна комедійна постановка Дмитра Рачковського. У головних ролях – Руслан Данильченко та Сергій Поздняков.

КУМЕДНІ ПРИГОДИ ДВОХ СМІЛИВИХ АВАНТЮРИСТІВ НА СЦЕНІ БУДИНКУ АРХІТЕКТОРА

Творці найгучнішої комедії року «Свінгери» запрошують вас на нову блискучу виставу. Цього разу в центрі уваги глядача опиняться двоє чоловіків. Обом вже за п’ятдесят. І обидва мають проблеми з фінансами. Тому можливість підзаробити непогані гроші жоден втрачати не готовий. Тим більше, для цього треба лише на один новорічний вечір стати поп-зірками. Нюанс лише у тому, що це – поп-діви... Тож приходьте і отримуйте справжнє задоволення від того, як завзяті чолов’яги на ваших очах перевтілюватимуться у гламурних бабусь. До речі, одну з них врешті вподобає мільярдер, і викручуватися доведеться вельми імпровізовано. Цікаво? – То буде ще й дуже весело, приходьте! Чекаємо на вас!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «У ДЖАЗІ ТІЛЬКИ БАБУСІ» ?

Замовляйте квитки собі та друзям онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

ШАФА. Балет 04 жовтня 18:00, ср ШАФА. Балет "Freedom" Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 350 грн. ШАФА. Балет Вже не хочу 04 жовтня ШАФА. Балет "Freedom" Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Балет 03 жовтня 18:00, вт Балет "Freedom". Вистава ШАФА Полтава, Театр ім. М. В. Гоголя від 350 грн. Балет Вже не хочу 03 жовтня Балет "Freedom". Вистава ШАФА Театр ім. М. В. Гоголя Придбати Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Леді Баг та Супер Кіт 01 жовтня 16:00, нд Леді Баг та Супер Кіт Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Леді Баг та Супер Кіт Вже не хочу 01 жовтня Леді Баг та Супер Кіт Будинок Кіно Придбати