24-pay-mark Created with Sketch.

У країні казок

від 150 ₴

Про подiю

Спектакль «У країні казок» у Києві відбудеться 25 березня 2023 року о 12:00 в Національному академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки.

Чому варто піти у театр на виставу «У країні казок» у Києві?

  1. Захоплива вистава за улюбленими казками кількох поколінь.
  2. Чарівні історії та яскраві персонажі.
  3. Чудова нагода для юних глядачів познайомитися з театром.

Спектакль «У країні казок» у Києві

Прекрасну виставу для дітей підготувала професійна творча група театру. Актори: Артем Ємцов, Ірина Новак, Марія Гаврилюк, Катерина Школа. Режисура, постановка, художнє оформлення та інсценування – Ольга Гаврилюк. Музичне оформлення – Марія Гаврилюк.

Незабутня подорож світом казок в Театрі ім. Лесі Українки

25 березня глядачі познайомляться із світом казок Ганса Крістіана Андерсена. На всіх чекає неймовірна зустріч із героями творів «Принцеса на горошині», «Соловейко», «Чайник», «Циганська голка» та інших добрих та повчальних історій. Це будуть справжні Король та Принцеса, дзвінкі птахи, звичайні предмети, що розмовляють. Тож пригоди у казковій країні подарують глядачам незабутні враження і гарний настрій. Вистава триває 1 годину, без антракту. Мова спектаклю – українська. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «У країні казок» у Києві?

Замовляйте квитки вже сьогодні на сайті Concert.ua та даруйте безцінні емоції своїм дітлахам!

Інші дати

У країні казок

16 березня 2024 12:00

Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки, Київ

Перейти до опису

У країні казок

13 квітня 2024 12:00

Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки, Київ

Перейти до опису

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Сватання на Гончарівці 03 березня 17:00, нд Сватання на Гончарівці Київ, Центральний будинок офіцерів від 190 ₴ Сватання на Гончарівці Вже не хочу 03 березня Сватання на Гончарівці Центральний будинок офіцерів Придбати