24-pay-mark Created with Sketch.

У країні казок

від 150 ₴

Про подiю

Спектакль «У країні казок» у Києві відбудеться 25 березня 2023 року о 12:00 в Національному академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки.

Чому варто піти у театр на виставу «У країні казок» у Києві?

  1. Захоплива вистава за улюбленими казками кількох поколінь.
  2. Чарівні історії та яскраві персонажі.
  3. Чудова нагода для юних глядачів познайомитися з театром.

Спектакль «У країні казок» у Києві

Прекрасну виставу для дітей підготувала професійна творча група театру. Актори: Артем Ємцов, Ірина Новак, Марія Гаврилюк, Катерина Школа. Режисура, постановка, художнє оформлення та інсценування – Ольга Гаврилюк. Музичне оформлення – Марія Гаврилюк.

Незабутня подорож світом казок в Театрі ім. Лесі Українки

25 березня глядачі познайомляться із світом казок Ганса Крістіана Андерсена. На всіх чекає неймовірна зустріч із героями творів «Принцеса на горошині», «Соловейко», «Чайник», «Циганська голка» та інших добрих та повчальних історій. Це будуть справжні Король та Принцеса, дзвінкі птахи, звичайні предмети, що розмовляють. Тож пригоди у казковій країні подарують глядачам незабутні враження і гарний настрій. Вистава триває 1 годину, без антракту. Мова спектаклю – українська. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «У країні казок» у Києві?

Замовляйте квитки вже сьогодні на сайті Concert.ua та даруйте безцінні емоції своїм дітлахам!

Схожі події

Конотопська відьма 25.04, 29.04, 07.05 ... 18.05 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 170 ₴ Конотопська відьма 25.04, 29.04, 07.05 ... 18.05 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 27 квітня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 27 квітня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати Покоління пепсі 12 травня 18:00, нд Покоління пепсі Київ, Freedom Hall від 250 ₴ Покоління пепсі Вже не хочу 12 травня Покоління пепсі Freedom Hall Придбати Ladies‘ Night 29 квітня 17:30, пн Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 29 квітня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати