Край Лукомор’я

3 лютого 2019, Нд. 12:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Край Лукомор’я»?

1. Постановка познайомить малечу з найяскравішими персонажами казок Пушкіна.
2. Глядачам представлять новий погляд на улюблений сюжет багатьох поколінь.
3. Вистава подарує чудовий настрій і дорослим, і дітям.

Поспішайте всією сім'єю на чудову виставу театру «Сонечко» – «Край Лукомор’я». Вистава рекомендована глядачам від 4-х років!

Захопливі, чарівні казки Олександра Сергійовича Пушкіна супроводжували в дитинстві не одне покоління хлопчиків і дівчаток. «Край Лукомор’я дуб зелений...» – продовження знають усі.

Яскрава постановка представить дітлахам найяскравіших героїв, серед яких, звичайно ж, Кіт учений, кмітливий Балда, Піп-Околоту сніп, Старий зі Старою і Золота Рибка. Причому глядачі зможуть оцінити абсолютно новий підхід до відомого сюжету.

Ляльки, маски, талановиті актори, багато музики і танців – це справжнє свято край самого Лукомор'я!

Обов'язково приходьте!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 4 Події Німецький цирк Black and White 20.04 - 21.04.2019 Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком -50% на другий 21 квітня 11:00, Нд Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком Київ, Центральний будинок офіцерів від 90 грн. Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком Вже не хочу 21 квітня Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком Центральний будинок офіцерів Придбати Маленька Баба Яга Маленька Баба Яга 1 Подія Маленька Баба Яга 21.04 - 21.04.2019 Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт 25 травня 11:00, Сб Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 275 грн. Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Вже не хочу 25 травня Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Ботанічний сад ім. Гришка Придбати