У полоні пристрастей (Камінний господар)

22 жовтня 2018, Пн. 19:00
від 35 грн.
від 35 грн.

Галерея

У полоні пристрастей (Камінний господар) у Києві - фото №1 фото
У полоні пристрастей (Камінний господар) у Києві - фото №2 фото
У полоні пристрастей (Камінний господар) у Києві - фото №3 фото
У полоні пристрастей (Камінний господар) у Києві - фото №4 фото

Про подiю

Чому варто піти на виставу "В плену страстей (Каменный властелин)"?

1. Перенестися на 400 років назад.
2. Дізнатися, що сильніше - пристрасть або любов?
3. Провести вечір в компанії прекрасних акторів.

Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки приготував сюрприз! Цього разу це дивовижна постановка Михайла Резніковича «У полоні пристрастей (Камінний господар)», яка точно не залишить вас байдужими.

Історію легковажного, але завжди улюбленого Дон Жуана оспівали багато легендарних драматургів. Про нього розповідали Мольєр і Фріш, Пушкін і Цвєтаєва. Сьогодні ж глядач побачить постановку, створену на основі драми неперевершеної Лесі Українки. На жаль, цей дивовижний спектакль ставлять надто рідко. Унікальна постановка, талановиті актори, продумане до дрібниць оформлення - все це обіцяє найяскравіші спогади!

Спопеляюча пристрасть - це все, що потрібно в житті людини. Так вважав відомий ловелас - Дон Жуан. Він з легкістю кидав ту, у вічній любові якій присягнув ще вчора, лише-но яскраві почуття починали згасати. Але доля теж має почуття гумору. Саме вона зводить юнака з честолюбною Донною Анною. І вперше пристрасть поступається більш сильному почуттю - любові.

Красуня приймає кохання Дон Жуана, але ціна її занадто висока. Їй нічого не варто занапастити життя нелюбого чоловіка або нещасної Долорес. І ось чоловік спочиває на кладовищі, а «невтішна» вдова приміряє командорський плащ на коханця. Їй не личить задовольнятися роллю тільки дружини командора! З таким супутником вона легко стане королевою!

Але за все слід платити. І рахунок вже виставлений. Відплата гряде...

Ролі в постановці виконують: Володимир Ращук (Командор), Наталя Доля (Донна Анна), Євген Авдєєнко (Дон Жуан), Ольга Кульчицька (Долорес), Кирило Миколаїв, В'ячеслав Ніколенко (Сганарель), Олександра Ена (Донна Соль) та інші прекрасні актори росдрами.

Тривалість драми «У полоні пристрастей (Камінний господар)» - 1 година 25 хвилин. Вистава йде без антракту.

Інші дати

У полоні пристрастей (Камінний господар)

26 листопада 2018 19:00

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки ,  Київ

Перейти до опису
від 35 грн.

У полоні пристрастей (Камінний господар)

20 грудня 2018 19:00

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки ,  Київ

Перейти до опису
від 35 грн.

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати