Убий мене ніжно

3 грудня 2018, Пн. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 280 грн.
від 280 грн.

Про подiю

"Убий мене ніжно" - це п'єса одного з найпопулярніших комедіографів сучасності, написана спеціально для Ален Делона, яка вже підкорила глядачів багатьох міст.

Акторський склад вистави - прекрасний дует кіноакторів студії "Кіно квартал" Петра Нікітіна і Ольги Жуковцовой. Вони відомі глядачу з фільму "Слуга Народу", а зараз ви можете побачите Ольгу в проекті "Жіночий Квартал", а Петра на сцені Національного театру імені Лесі Українки.

Події у виставі розвиваються з такою швидкістю, що нагадують американські гірки, чудова акторська гра перетворює виставу на маленький шедевр, а численні несподівані повороти сюжету викликають у глядачів захват.

Герой випадково знайомиться з дивовижною дівчиною, яка кардинально змінить його долю. Однак випадкові знайомства бувають настільки непередбачуваними. Адже часто одружений чоловік в гонитві за сексуальними пригодами може потрапити в такі дебрі, що вибиратися з них потім доведеться все життя.

Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019