United Drift Challenge 2019

7 липня 2019, Нд. 12:00
Автодром Чайка Київ, с. Чайки, ул. Антонова 2
від 599 грн.
від 599 грн.

Галерея

United Drift Challenge 2019 у Києві - фото №1 United Drift Challenge 2019 у Києві
United Drift Challenge 2019 у Києві - фото №2 United Drift Challenge 2019 у Києві афіша
United Drift Challenge 2019 у Києві - фото №3 United Drift Challenge 2019 у Києві квитки
United Drift Challenge 2019 у Києві - фото №4 United Drift Challenge 2019 у Києві на concert.ua
United Drift Challenge 2019 у Києві - фото №5 United Drift Challenge 2019 у Києві фото

Про подiю

чому варто відвідати United Drift Challenge?

1. Найвидовищніші автогонки в Україні.
2. розіграш 1000 $ або «MacBook».
3. Один раз на рік! Не пропусти!

UNITED DRIFT CHALLENGE 2019

7 липня 2019 року на автодромі "Чайка" в місті Київ відбудеться грандіозна подія цього літа - United Drift Challenge (UDC 2019). Організатором заходу виступає Ukrainian Drift Federation (UDF).

Я, Макс Міллер і команда Ukrainian Drift Federation, бажаємо Вам приємного дозвілля 7 липня і пам'ятайте #спешунадрифт7июля = хештег, з яким вам не можна розлучатися до кінця заходу, тому що в 2019 році ми обіцяємо вам ще більше сюрпризів і подарунків;) Крім того, серед усіх, хто купить квиток заздалегідь на concert.ua чекає розіграш, який ми проводимо щороку. У 2019 ви можете виграти «MacBook» або 1000 $ від нашого партнера STYLUS.ua - вам просто потрібно знати свій номер попередньо купленого квитка! Фотографуйтеся з квитком, ставте #спешунадрифт7июля і публікуйте в INSTAGRAM (тільки не забудьте приховати номер квитка)

Ще трохи ІНФО про 7-е липня!

День, який не залишить вас байдужими до автомобільного ШОУ і українському автоспорту. Дрифтинг, він же Дрифт - місце, де збираються не тільки професіонали цього виду спорту (дисципліни), і не тільки з України, а також і любителі, і новачки, для яких це буде справжнім ривком, відкриттям і наступним етапом.
Абсолютно найгучніша подія, чекається величезна кількість гостей, глядачів, кожен з яких зможе відчути на собі що таке справжні автомобілі, що таке авто ШОУ, що таке ДРИФТ.

UNITED DRIFT CHALLENGE 2019 це:

Ну що ж, тепер вже міжнародна гоночна траса автодрому «Чайка» - вже звична для фанатів дріфту в Україні, колишнього СНД і країн ближнього зарубіжжя. Небезпечна, але дуже цікава тим, що не прощає помилки, саме тому, шановні пілоти і гості, вас чекає кілька нових штучок в нашому київському дрифті, які змусять діставати ваші смартфони на порядок частіше і буквально встигати ЦЕ фотографувати.
З огляду на ЗНОВУ цікавий склад наших іноземних гостей, нам здається, що дрифт в Україні в цьому році перетвориться на шалене видовище, якого Ви вже давно чекаєте.

• Кращі пілоти України і ближнього зарубіжжя. 7 липня 2019 року, в гонці візьмуть участь кращі дрифтери України, Білорусі, Польщі, Литви, ну і сюрприз, звичайно! Слідкуйте за новинами!

Офіційний сайт Чемпіонату: ukrainianDRIFT.com
Facebook: facebook.com/ukrainianDRIFT
Instagram: instagram.com/ukrainianDRIFT
YouTube: youtube.com/whoismiller
Контактні телефони організаторів: +380960772366