11 жовтня 2019, Пт. 19:00
Центр культури та мистецтва НАУ Київ, Пр-т Космонавта Комарова, 1
від 490 грн.
від 490 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Готові зустріти безкомпромісний тевтонський Heavy Metal? 11 жовтня 2019 року у вас буде така можливість. До Києва приїжджає культовий хеві-метал гурт U.D.O.

У ЦКМ НАУ вибухнуть кіловати важкої музики. Команда легендарного Удо Діркшнайдера покаже справжню жорстку класику, якої так не вистачає сучасній рок-сцені.

Тільки вперед і ніколи в сторону. Це можна записувати девізом німецького бенду. Свого часу Удо пішов з Accept саме через спроби музикантів розвантажити характерний важкий стиль. Він залишився вірним своєму бронебійному Тевтонському металу. І тепер U.D.O. розривають концертні зали, стадіони і фестивальні майданчики. Тільки хеві-рок, тільки олдскул. Це музика, яка не терпить компромісів. А хриплуватий вокал Удо робить її однією з найбільш впізнаваних у світі.

Тур німецьких рокерів запущений на підтримку нової платівки. Альбом отримав назву Steelfactory. Це забійні саунди, виплавлені з добірного Heavy Metal, і жорсткі тексти, де кожне слово звучить як постріл. Хлопці створили платівку під час турне. Можливо, саме тому диск вийшов таким напористим і прямолінійним. Кожен трек в ньому - це рок-гімн в кращих олдскульних традиціях. Слухайте новинки і готуйтеся скандувати їх разом з легендарною командою.

Звичайно, не обійдеться без старих перевірених хітів. Фронтмен бенду обіцяє включити в сет-лист найвідоміші пісні. Дискографія групи вирує сильними треками, кожен здатний розірвати шанувальників на частини.

Не пропустіть концерт королів хеві-метал, чия музика перевірена часом і багатомільйонною армією фанів. Відлік до запуску найпотужнішого шоу стартував. Встигніть зайняти місце в смертоносній рок-машині.