28 червня 2019, Пт. 18:00
Tao Event Hall Київ, вул. Басейна, 2а, комплекс Арена-Сіті, 4 пов.
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт UG Презентація альбому "BubbleGum"?

1. Презентація недавно вийшов альбому "BubbleGum"
2. Улюблені хіти, приголомшливий звук, абсолютно нове шоу і все це в один день.
3. Максимальний відрив під музику нової школи молодий України.

Уже 28 червня, клуб TAO EVENT HALL. Приготуйтеся отримати емоції, про які ви будете згадувати ще дуже довго!

Тисячі шазамів, сотні тисяч переглядів на кліпах. Попадання в ТОП-чарти AppleMusic, SoundCloud і VK. Його пісні шукають люди з усіх країн СНД, а молодь ходить, наспівуючи їх і під них же кожен день тоннами знімає відео з соціальних мережах.

Автор хітів «Kurt Cobain», «Instagram» «Jungle», «Чи задоволений Собою» вже вдруге підірве київську сцену. Презентація альбому «BubbleGum» пройде досить незвичному для артиста форматі. Нове шоу, якісний і свіжий звук, світло, піротехніка, зовсім інший рівень!

UG, мультиартіст, просочений музикою і танцями, готує для вас щось особливе. У цьому йому допоможуть спеціально запрошені гості: Andrey Boyko, Kaplun і Osman Starkov. Відмінний саунд, справжні емоції та енергетика. Це саме те що потрібно в таку спеку навіть літом.

Вже скоро приготуйтеся спробувати найсмачнішу жуйку в своєму житті!

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати