24-pay-mark Created with Sketch.

Українська пісня

10 серпня 2024, сб. 17:00-23:00
Клуб на !FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 549 ₴
від 549 ₴
Обрати квиток

Про подiю

Концерт «Українська пісня» у Львові відбудеться 10 серпня 2024 року о 17:00 у Клубі на !FESTrepublic.

Чому варто піти на концерт «Українська пісня» у Львові?

  1. Одна з найважливіших музичних подій України.
  2. Масштабна концертна програма за участю зірок сцени, молодих артистів та музикантів симфонічного оркестру.
  3. Яскраві враження, нові зустрічі та незабутні спогади.

Концерт «Українська пісня» у Львові

Запрошуємо вас на грандіозний концерт «Українська Пісня» / Ukrainian Song Project, що вже має статус однієї з головних подій музичного світу країни та з 2025-го року набуде міжнародного значення ставши справжнім українським «Євробаченням». Проєкт має на меті підтримати розвиток української пісні та найкращих виконавців. «Українська пісня» – це чудова можливість проявити себе для початківців: молоді артисти можуть взяти участь у конкурсі, переможець якого в якості нагороди отримує пропозицію професійного запису своєї пісні. З 2016-го по 2023-тій роки гостями події були Антитіла, Козак Систем, Злата Огнєвіч, MELOVIN, TAYANNA, O.TORVALD, ALYOSHA, KADNAY, IVAN NAVI, Сергій Бабкін, Ірина Білик, ВВ, Скай, Віктор Павлік, NK, Іво Бобул, Jerry Heil, KAЗКА та інші.

Найпотужніший із сучасних україномовних проєктів на сцені !FESTrepublic

10 серпня у виконанні 13 топових артистів вітчизняної сцени та у супроводі 40 музикантів симфонічного оркестру прозвучать найбільші хіти, що надихають підтримують нас протягом повномасштабного вторгнення. Також відбуватиметься телетрансляція фестивалю. Програма концерту складатиметься з кількох відділень:
  • конкурсна частина;
  • гала-концерт за участю таких відомих артистів та гуртів як Олег Скрипка, Арсен Мірзоян, Міша Крупін, Анна Трінчер, MELOVIN, Анна Буткевич, Андрій Кравченко, Круть, NAZVA, Alena Оmargalieva, Мʼята, Yagoda, ДикоBrass та інших.
Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт «Українська пісня» у Львові?

Ви можете замовити квитки просто зараз на сайті Concert.ua онлайн.