Український Декамерон

10 жовтня 2018, Ср. 19:00
Украинский театр Одеса, ул/ Пастера, 15
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Фолк, буф, драма, комедія, народні гуляння, казка для дорослих. Іронія Боккаччо з українським підтекстом.

«Український Декамерон» - яскравий вертепний світ, в якому радість і біль, сміх і сльози, життя і смерть - все переплетено, існуючи на межі іншого буття містично загадкової і непізнаної України, такої близької і в той же час такої далекої від нас.

Це і життя українського села з його самобутніми піснями, гумором і горілкою, і той світ, в якому нікому не здасться дивним розмова зі смертю, - просто, на призьбі, «по-сусідськи», і нікого не здивує пляска чортів, людина-півень або політ героїв в небі. Жива музика, автентичний спів і унікальний сценічний простір - глядач сидить на сцені, обличчям до глядацької зали, а перед ними розгортається широка панорама: видовище!

Оригінальна п'єса Клима, написана спеціально для театру ім. В. Василько.

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати Майстер і Маргарита 22 жовтня 19:00, Пн Майстер і Маргарита Центр Довженка, Львів від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 22 жовтня Майстер і Маргарита Центр Довженка Придбати №13 або олінклюзів 05 листопада 19:00, Пн №13 або олінклюзів Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької, Львів від 190 грн. №13 або олінклюзів Вже не хочу 05 листопада №13 або олінклюзів Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати