УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК

04 - 05 жовтня 2019 11:00
Арт-завод Платформа Київ, вул. Біломорська, 1
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві - фото №1 УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві
УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві - фото №2 УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві афіша
УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві - фото №3 УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві квитки
УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві - фото №4 УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві на concert.ua
УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві - фото №5 УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві фото
УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві - фото №6 УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК у Києві піти

Про подiю

4-5 жовтня у Києві відбудеться 22-й Український музичний ярмарок

З 1995 року в Києві проходить Український музичний ярмарок – єдина в країні спеціалізована виставка професійного звукового, світлового та сценічного обладнання і музичних інструментів. На гостей чекатиме понад 1000 технічних новинок для професіоналів та початківців, а також інноваційні розробки найкращих виробників з України та світу. Цього року ця унікальна подія відбудеться 4-5 жовтня на Арт-заводі Платформа.

Український музичний ярмарок – це єдина у своєму роді подія, яка дозволяє ознайомитися з продукцією біля 100 компаній та організацій на одному майданчику. Під час Ярмарку гості мають змогу більш детально оглянути і випробувати музичні інструменти, професійне сценічне, звукове та світлове обладнання, обладнання для студій звукозапису, DJ-устаткування, а також поглибити свої знання у світловому та звуковому дизайні, погортати музичну літературу.

Професіонали галузі можуть розширити свою мережу контактів, адже у Ярмарку беруть участь дистриб’ютори, розробники та виробники професійного звукового та світлового обладнання і музичних інструментів; сервісні компанії; представники засобів масової інформації та продюсерських центрів, організатори концертів та фестивалів.

Музиканти-початківці зможуть проконсультуватися щодо вибору свого першого інструменту чи обладнання та отримати поради щодо подальшого креативного та професійного розвитку.

Цього року представники музичної галузі матимуть додаткові можливості повчитися, знайти нових творчих та бізнес-партнерів і надихнутися на нові успішні проекти – вперше в рамках Ярмарку буде представлений форум концертної індустрії Kyiv Music Days.

Kyiv Music Days. Autumn. Sound – це перша профільна конференція KMD, що присвячена питанням, пов’язаним зі звуком, його маркетингом та продакшном. Представники українського ринку озвучать проблеми, з якими стикаються, та спробують спільними зусиллями знайти їхнє вирішення. Іноземні гості поділяться своїм досвідом та порадами для музичних ринків, що розвиваються. Усього на конференції виступить близько 20 спікерів з різних країн.

Окрім того, на сценах Українського музичного ярмарку відомі музиканти та молоді українські гурти наживо представлять свої найновіші треки. Також уперше в рамках Ярмарку на гостей чекатиме фуд-корт з найсмачнішим київським стрит-фудом. Одним словом, цього року оновлений Ярмарок дозволить провести час не лише з користю, а й із задоволенням!

Організатор Українського музичного ярмарку: Громадська організація «Всеукраїнська асоціація дистриб'юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів»

Схожі події

Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт 09 вересня 19:00, Ср Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 09 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати ШОПЕН «Ноктюрн в саду» 27 серпня 20:00, Чт ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 250 грн. ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Вже не хочу 27 серпня ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Ботанічний сад ім. Гришка Придбати