Приборкання норовливих

9 червня 2019, Нд. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Вистава «Приборкання норовливих» в Одесі. Російський театр в Одесі представляє музичну комедію «Приборкання норовливих».

Чому варто піти на виставу «Приборкання норовливих» в Одесі?

1. Сучасне сприйняття режисера та шекспірівський сюжет – гримуча суміш.
2. Блискуча гра акторів.
3. Яскраві емоції, з якими хочеться йти по життю.

Вистава «Приборкання норовливих» в Одесі

Запрошуємо вас у Російський театр на музичну комедію за мотивами творів В. Шекспіра – «Приборкання норовливих». Усім відома історія – на новий лад. Приходьте, щоб насолодитися приголомшливим режисерським рішенням!

Видовищна музична комедія на сцені Російського театру

У виставі «Приборкання норовливих» сплелися шекспірівські пристрасті, іскрометний гумор, музика й акторський талант. На тлі яскравих декорацій – колоритні персонажі в ефектних костюмах. Пропустити подібне – неможливо. Життєствердна музична комедія повинна бути в ваших планах на вечір!

Завдяки професіоналізму творчої команди ви виразно почуєте, як дзвенять вінчальні дзвіночки та лунають здалеку італійські наспіви... Танці, пісні, радісні переживання – все це буде супроводжувати неймовірний любовний поєдинок Петруччо та Катарини.

Режисер-постановник – Олена Пушкіна.

Тривалість вистави – 2 год.

Де купити квитки на виставу «Приборкання норовливих» в Одесі?

Щоб замовити квитки на виставу «Приборкання норовливих» в Російському театрі Одеси, заходьте на Concert.ua.

Інші дати

Схожі події

Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Сільва 10 липня 20:00, Пт Сільва Одеса, Літній театр від 50 грн. Сільва Вже не хочу 10 липня Сільва Літній театр Придбати Вистава 08 липня 19:00, Ср Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" Київ, CARIBBEAN club від 390 грн. Вистава Вже не хочу 08 липня Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" CARIBBEAN club Придбати Ведмідь і Освідчення 02 серпня 19:00, Нд Ведмідь і Освідчення Київ, Театр Актор від 100 грн. Ведмідь і Освідчення Вже не хочу 02 серпня Ведмідь і Освідчення Театр Актор Придбати