Приборкання норовливих

28 грудня 2019, Сб. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Вистава «Приборкання норовливих» в Одесі. Російський театр в Одесі представляє музичну комедію «Приборкання норовливих».

Чому варто піти на виставу «Приборкання норовливих» в Одесі?

1. Сучасне сприйняття режисера та шекспірівський сюжет – гримуча суміш.
2. Блискуча гра акторів.
3. Яскраві емоції, з якими хочеться йти по життю.

Вистава «Приборкання норовливих» в Одесі

Запрошуємо вас у Російський театр на музичну комедію за мотивами творів В. Шекспіра – «Приборкання норовливих». Усім відома історія – на новий лад. Приходьте, щоб насолодитися приголомшливим режисерським рішенням!

Видовищна музична комедія на сцені Російського театру

У виставі «Приборкання норовливих» сплелися шекспірівські пристрасті, іскрометний гумор, музика й акторський талант. На тлі яскравих декорацій – колоритні персонажі в ефектних костюмах. Пропустити подібне – неможливо. Життєствердна музична комедія повинна бути в ваших планах на вечір!

Завдяки професіоналізму творчої команди ви виразно почуєте, як дзвенять вінчальні дзвіночки та лунають здалеку італійські наспіви... Танці, пісні, радісні переживання – все це буде супроводжувати неймовірний любовний поєдинок Петруччо та Катарини.

Режисер-постановник – Олена Пушкіна.

Тривалість вистави – 2 год.

Де купити квитки на виставу «Приборкання норовливих» в Одесі?

Щоб замовити квитки на виставу «Приборкання норовливих» в Російському театрі Одеси, заходьте на Concert.ua.

Інші дати

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати