Ulichnaya Eda

04 - 05 листопада 2017 11:00
Арт-завод Платформа Київ, вул. Біломорська, 1
від 75 грн.
від 75 грн.

Галерея

Ulichnaya Eda у Києві - фото №1 picture
Ulichnaya Eda у Києві - фото №2 picture
Ulichnaya Eda у Києві - фото №3 picture
Ulichnaya Eda у Києві - фото №4 picture
Ulichnaya Eda у Києві - фото №5 picture
Ulichnaya Eda у Києві - фото №6 picture
Ulichnaya Eda у Києві - фото №7 picture
Ulichnaya Eda у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Листопад буде аномально теплим і справа тут зовсім не в погодних умовах. Адже в перший вікенд місяця, 4-5 листопада, на Платформа арт-завод відбудеться закриття сезону фестивалю Ulichnaya eda.

Відчуваємо, ця подія збере разом все палаючі серця міста. І, звичайно, все краще, що траплялося з нами за цей рік. Як ніколи раніше, локація наповниться божевільної енергією і музикою, що збагатить життям все навколо. А одними з тих, кого ти почуєш в ці вихідні, стануть три прекрасні дівчата з Trio Mandili – ті, чия творчість має особливу душу і надзвичайну атмосферність.

Традиційно кожного гостя на фудкорті зустрінуть близько 100 досвідчених резидентів і гастро-ентузіастів, що лише недавно почали свій шлях в світі street food'у. Але твоя велика пригода почнеться набагато раніше – зі знайомства з локальними крафтовими виробниками, що чекатимуть ще у самого входу на Local Food Market, що цього разу розташується в павільйоні Loft.

Відкривай нові світи на майстер-класах і дегустаціях. Насичуйся інформацією в лекторії. Вирушай на шопінг в Urban Market. Змінюйся в Beauty Corner, де дівчата чаклуватимуть на Beauty Stage, а чоловіків чекатимуть два барбершопи – Tommy Gun Barbershop і ЦирюльникЪ Вarbershop. Вчися бути добрішими до світу, оточення і самого себе в зоні Мокрі Носики і інклюзивну просторі Be Together. Відчуй всю силу комфорту і насолодись кількістю приємних бонусів в зоні Ulichnaya Eda рекомендує. Обов'язково випий келих чогось п'янкого в кожному з барів. Ну, а якщо ж мандруєш по фестивалю з малюком, прямуй у сповнений теплом і усмішками Kids Place, де няні-аніматори оточать турботою кожного маленького гостя на фестивалі.


Схожі події

Файне Місто 2019 25 липня 08:00, Чт Файне Місто 2019 Тернопіль , Secret Place від 200 грн. Файне Місто 2019 Вже не хочу 25 липня Файне Місто 2019 Secret Place Придбати Kyiv Wine 08 червня 12:00, Сб Kyiv Wine Київ, Kyiv Wine від 590 грн. Kyiv Wine Вже не хочу 08 червня Kyiv Wine Kyiv Wine Придбати A State of Trance 900: Lifting You Higher 22 червня 21:00, Сб A State of Trance 900: Lifting You Higher Київ, Міжнародний Виставковий Центр Вже не хочу 22 червня A State of Trance 900: Lifting You Higher Міжнародний Виставковий Центр Придбати