Чорний квадрат "Помри - потім буде пізно!"

23 червня 2019, Нд. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Пронизлива історія про життя, смерть і про те, що залишається після тебе

За численними заявками постійних глядачів - прем'єра самого неформатного і артхаусного вистави в репертуарі «Чорного Квадрата» на театральній сцені Одеси

В одній тоталітарній країні відбувається ряд страшних злочинів, які розбурхують громадськість. Поліція заарештовує маловідомого письменника, що опублікував тільки одне оповідання ... Чи зможе він довести свою невинність? .. І поставити творчість вище власного життя?

Створивши це жорсткий детективний трилер, «Чорний Квадрат» перевершив сам себе! Майстри розважального жанру довели, що вміють не тільки веселити в режимі «стенд-апу», поєднаного з «Лігою Сміху», а й дати величезну міць ЦІЄЮ ДРАМИ! Цей спектакль - прорив для акторів і глядачів. Історія, яка тримає в напрузі з першої секунди і не дає розслабитися до самого кінця. Тільки тут ви зможете побачити улюблених акторів іншими - незвично жорсткими, безмірно суперечливими, але ще більш талановитими і чудовими.

«Помри - потім буде ... пізно!» - спектакль, який розбиває шаблони, викликає шок і сильне післясмак, яке викликає бажання ... сходити на нього ще раз. Щоб «пазл» в голові зійшовся шов до шов. Ця історія не відпустить вас ще довго.

Увага: наявність табуйованою лексики передбачає, що спектакль будуть дивитися дорослі люди. Дорослі - не по паспорту, а за станом душі.

У РОЛЯХ:
Письменник Ковальчик - Дмитро Басій
Марек Ковальчик - В'ячеслав Ніконоров
Детектив Ді Марія - Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ
Детектив Дубівського - Сергій ФЕДОРЧУК

Схожі події

польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 19.09 - 19.09.2019 Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати