Чорний квадрат "Помри - потім буде пізно!"

23 червня 2019, Нд. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Пронизлива історія про життя, смерть і про те, що залишається після тебе

За численними заявками постійних глядачів - прем'єра самого неформатного і артхаусного вистави в репертуарі «Чорного Квадрата» на театральній сцені Одеси

В одній тоталітарній країні відбувається ряд страшних злочинів, які розбурхують громадськість. Поліція заарештовує маловідомого письменника, що опублікував тільки одне оповідання ... Чи зможе він довести свою невинність? .. І поставити творчість вище власного життя?

Створивши це жорсткий детективний трилер, «Чорний Квадрат» перевершив сам себе! Майстри розважального жанру довели, що вміють не тільки веселити в режимі «стенд-апу», поєднаного з «Лігою Сміху», а й дати величезну міць ЦІЄЮ ДРАМИ! Цей спектакль - прорив для акторів і глядачів. Історія, яка тримає в напрузі з першої секунди і не дає розслабитися до самого кінця. Тільки тут ви зможете побачити улюблених акторів іншими - незвично жорсткими, безмірно суперечливими, але ще більш талановитими і чудовими.

«Помри - потім буде ... пізно!» - спектакль, який розбиває шаблони, викликає шок і сильне післясмак, яке викликає бажання ... сходити на нього ще раз. Щоб «пазл» в голові зійшовся шов до шов. Ця історія не відпустить вас ще довго.

Увага: наявність табуйованою лексики передбачає, що спектакль будуть дивитися дорослі люди. Дорослі - не по паспорту, а за станом душі.

У РОЛЯХ:
Письменник Ковальчик - Дмитро Басій
Марек Ковальчик - В'ячеслав Ніконоров
Детектив Ді Марія - Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ
Детектив Дубівського - Сергій ФЕДОРЧУК