24-pay-mark Created with Sketch.

UNDER FIGHT LEAGUE SEASON 2

18 листопада 2023, сб. 16:00-22:00
від 500 ₴
від 500 ₴

Про подiю

UNDER FIGHT LEAGUE | CE30H 2 | 18.11.2023 | ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Ми повертаємось після короткої паузи з нереальними новинами!

Ви всі цього довго чекали, тому ми з радістю оголошуємо, що вже 18 Листопада кожен з Вас стане учасником по-справжньому історичної події - першого турніру з кулачного бою на заході України!

Ми розширюємо географію нашого видовищного спорту і з гордістю анонсуємо, що наш другий турнір пройде в самому серці Прикарпаття - місті Івано-Франківськ!

Ну що, Ви готові до справжнього шоу на дикому заході??

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ТУРНІР UNDER FIGHT LEAGUE?

10 яскравих поєдинків за участю зірок кулачних боїв України, більше 3 годин спортивного шоу, яке назавжди закарбуєтсья у пам'яті кожного, хто стане його свідком.

Непереможний Павлов Павло, яскравий нокаутер Ткаченко Олександр, нестримний Алписпаєв Сергій, майстри боксу Мамедов Беслан та Камаєв Артур та ще багато сюрпризів, які чекають на Вас вже в зовсім скоро.

А також музичне шоу від авторів хітів "Допоможе ЗСУ" та "Ластівки" - Chico&Qatoshi та молодого українського таланту ILLAI.

Підтримай український спорт разом з нами, приходь на подію та приймай участь в благодійному розіграші рукавичок Олександра Усика, які він передав нашій організації.

Схожі події

Благодійний вечір професійного боксу на підтримку ЗСУ 02 березня 16:00, сб Благодійний вечір професійного боксу на підтримку ЗСУ Одеса, Клуб Міністеріум від 600 ₴ Благодійний вечір професійного боксу на підтримку ЗСУ Вже не хочу 02 березня Благодійний вечір професійного боксу на підтримку ЗСУ Клуб Міністеріум Придбати Ковзанка «Зимової Країни» на ВДНГ 17 березня 10:00, нд Ковзанка «Зимової Країни» на ВДНГ Київ, ВДНГ від 350 ₴ Ковзанка «Зимової Країни» на ВДНГ Вже не хочу 17 березня Ковзанка «Зимової Країни» на ВДНГ ВДНГ Придбати